Bebeğim alt kasıklarıma vuruyor 😥

pannkek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
23
10
33
Arkadaşlar merhaba bugün 19+3 oldum dünden beri bebeğim alt vajina bölgeme vuruyor ellerimi ayaklarımı bilmiyorum ama biraz canımı yakiyor birde alt kasıklarımda ağrılarım var çok hafif hafif bı arkadaşım erken doğum riskin olabilir bebeğin bu haftalarda rahim bölgene vurması normal değil dedi korkuttu beni aranızda bu durumu yaşayan arkadaşım varmı ne olur yardımcı olun

Doktorunuz ne diyor? Niye normal olmasın bebeğin karnınızda dönebilecek bolca alanı var, dönerken de vuruyordur. Benim de ara ara vuruyor kasıklarıma, vurmayanı duymadım. Arkadaşınız tıp diplomalıysa başka

Detayli bilgim yok ama bana normal geldi

Sonradan iyice çoğalacak o belden aşağı vurmalar. Alıştırıyor sizi
Kafanıza takacağınıza doktora sorun bence. İçinizin rahat etmesi önemli.

Ya benim ilk kez başıma böyle bir şey geliyor bilmiyorumki bana dediki son haftalarda vajinaya vururmus bende pimpiriklendim doktoruma yazdım henüz cevap vermedi dünden beri öyle diyince kafaya taktım açıkçası

Sonradan iyice çoğalacak o belden aşağı vurmalar. Alıştırıyor sizi
Kafanıza takacağınıza doktora sorun bence. İçinizin rahat etmesi önemli.
Canım inşallah dedigin gibi korkulucak bı durum değildir doktoruma sordum ama henüz dönüş yapmadı

Kasıklarda hissedersinizde vajinada hissetmek normal değil doktora gidin

Canım inşallah dedigin gibi korkulucak bı durum değildir doktoruma sordum ama henüz dönüş yapmadı
Ben de her küçük değişikliği önemseyip pimpiriklenirim. Anlıyorum sizi. Doktora görünün, ultrasonda baksın suda mı bebekte mi değişiklik var. Ama ağrılar benim baştan beri az çok var. Gittikçe çoğaldı tabi

Bana da vuruyordu gayet normal yav ağzı olan konuşuyor hamile insana bu tarz şeyler söylenir mi
Valla bilmiyorumki ya tecrubelide değilim korkuyorum Allah korusun randevumu saliya çektim artık bı doktora goruneyim inşallah ciddi birşey degildir

Perşembe günü kontrolüm var o zamana kadar bekleyim diyordum ama içimde urpermedi ndegil
Yani bence ihmal etmeyin. Hamilelikte hiçbir şey ihmale gelmiyor. 19larda kasıklarda hissedilir zaten benim 20. Haftaya girince göbek deliğine çıkmıştı ama yine bazen kasıklara da vuruyordu. Sadece vajinada nasıl hissettiniz onu anlamadım oraya kadar inmez. Siz gidin gene doktora ne olur ne olmaz içiniz rahat eder.

Bende de öyleydi detaylı ultrason da makat geliş olduğunu öğrenmiştim doktor sana sıkıntı olur demişti. Şikayetler aynı . Sürekli lavanoya gidiyordum . Vurunca ağrı gibi acıma gibi bişey yasiyordum. kremle karnına masaj yap dönsün demişti. döndü sonra rahatlamıştım. Yine de doktorunuzla görüşün tabi içiniz rahat etsin :)

Ya vajinamda şöyle sanki oraya doğru vuruyor böyle bibsizlama tuvalet ihtiyacı gibi bir his oluyor bazen çok sert vuruyor tuhaf nasıl anlatsam onuda bilmiyorum

Bende yarın gidicem bakalım bana ne diycek inşallah korkulucak bir durum söz konusu değildir çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…