bebegi reflu olan anneler

Shalini

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
3.646
4.266
merhabalar sevgili anneler
bebegim 95 gunluk. bebegimin emmesinde problem yokken 2 haftadir meme emerken mucadele ediyoruz. birazcik emip aglamaya basliyor cunku hemen gaz olup 2 buklum oluyor ve sut agzina geliyor hemen gazini cikarip tekrar emzirmeye calissam da almiyor. bir de uyurken bogulacak gibi olup uyaniyor ve ciglik cigliga agliyor. bi bakiyorum agzinda tükrük birikmis. kusmalari da var zaten. dun gece resmen cirpindi yavrum bi baktim yine agzi tukruk dolmus, cok korktum nefesi tikandi diye. neyse bugun egitin arastirma hastanesinde cocuk doktoruna goturdum.ayrintili bi sekilde anlattim, reflu dedi ve gaviscon verdi. eczaneye gittim. 1 yildir bu ilacin piyasada olmadigini soyledi. zaten bu ilac bebegi kabiz yapiyormus. bebegi reflu olan anneler ne yaptiniz ? kacinci ayda atlattiniz? yarin doktora tekrar gidecegim ama siz tecrubeli annelere sormak istedim

Merhaba benim bebeğimde reflü. Meme emmediği için bebelac ar reflü maması kullanıyoruz kusmuyor. Sizde bebelac thıckener koyulaştırıcı deneyebilirsiniz doktorunuza sorup. Meme emdikten sonra suyla karıştırıp içiriyorsunuz.

Gerçekten gaviscon kalkmış mı ya? Kızım da onunla atlatmıştık. Bir de emzirme saatlerimi ayarlamıştım

soyledi bu mamayi ama şikayetler iyice artarsa dedi. bakalim insallah artmaz

Gerçekten gaviscon kalkmış mı ya? Kızım da onunla atlatmıştık. Bir de emzirme saatlerimi ayarlamıştım
gaviscon kalkti mi bilemiyorum ama eczaci bugun, 1 yildir yok dedi, bebegim cok agladigi icin tek bir eczaneye gidebildim. baska eczanelere soramadim

gaviscon kalkti mi bilemiyorum ama eczaci bugun, 1 yildir yok dedi, bebegim cok agladigi icin tek bir eczaneye gidebildim. baska eczanelere soramadim
Biz eşimle gaviscon kullanıyoruz kendimize, yazdırmadan alıyoruz eczacı her seferinde yetişkin mi çocuk için mi diye soruyor. Demekki var olan bir şurup. Siz bence başka eczanelere de bir sorun

Bebek için olanla büyük için olanı farklı . Büyükler için olanı normal şurupken bebeğime verdiği böyle keçtap mayonez olur ya onun kapları gibi içinde olandı . Bilemiyorum o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…