bebege ne kadar giysi alinmali

nalam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
131
3
arkadaslar benim deneyimli annelere bir sorum olacak ben yavas yavas bebek icin hazirliklara basladim fakar ilk asamada ne kadar kiyafet almaliyim bilemiyorum herkeks cok alma diyor ama ne yapmaliyim bilgi verirseniz sevinirim

canım önceikle bebeğin hayırlı olsun ilk etapda 1 yada 2 hastahane çıkışı bi kaç takım iç çamaşırı ve çıtçıtlı tulum bikaç eldiven ve çorap bebekler yeni dğodukları dönemlerde çok çabuk geliştikleri içiçn çamaşırları küçülüverir hemen ve giydiremezsin o yüzden çok bişi almana gerek yok gerçekten.birde konu komşu akraalar felan bi dünya tultm elbise falan getiriyolar zaten.önemli olan temel ihtiyaçlar bez ve mama gibi mesela.bide şimdilik portatif bi bebşik alırsın çünkü bi süre sonra beşikte yatmayacağına göre ayrıca küçücük bebeğe ayrı odada yatırmayacağına göre öyle çok pahalı bişi almana gerek yok nasıl olsa 3,4 sene sonra oda istemeye başlıyacak.

cok fazla alınmamalı ama ben şey düşünüyorum.allahın izniyle cinsiyetini görenince alırım az cok annanne babannede alır.cok güzel kıyafetler var 1 -2 yasında giyebilcek bişeylerde alırım heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…