bebebeğime isim arıyorum kız isimlerini paylaşalım

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
kızıma isim aranıyorrr beyendiğiniz isimlerini ve anlamlarını yazarsanız sevinirim teyzeleri

Esila
Peygamber efendimizin takdirini kazanmış bi sahabe kadının ismi.

buğçe:Cennette bulunan sarmaşığın ismi aynı zamanda yere düşen ilk kar tanesi.
ceylin:ennetin kapısı , cennete açılan kapı

belinay,ışıl naz,dila,deva,zümra,çisil,çisem,ebrar,neva,simay,sude,zişan,beren,dilan,dilşad,defne,begüm,duru,hiranur,hafsa,şevval su,destina,açelya,asya,berra,ezel,fulya,çağla,ayça,begüm,buse,nazlıcan,asu,yaren.....vs.

ayy çok güsel isimler kıslar tşk ederim babamız gelsinde seçelim içinden

kızıma isim aranıyorrr beyendiğiniz isimlerini ve anlamlarını yazarsanız sevinirim teyzeleri

canım benim yarın belli olucak cinsiyeti eger kızım olursa ecrin rüya koyucam canım ama erkek olursa daha karar vermedim...ecrin Allahın hediyesi demek seç beğen bakalım prensesine valla erkek ismi bulmak daha zor banamı öyle geliyo erkek ismi bulamadım

ben feyza ismini çok beyeniyorum hem anlamıda çok güzel

Kız olursa Aden Maya
Erkek olur Aren Levent koyacağım ben. Tabi önce hamile kalmam gerekiyor ama:)

Bade: Aşk, Kutsal sevgi
Ilgın : Çiçekli, çok hafif yapraklı güzel kokulu bir ağaç.
Müge: İnci Çiçeği
Daha cinsiyeti belli değil ama kız olursa bunlardan birini düşünüyorum. Ama erkek ismi yok aklımda:1no2:

ecrin,beril azra ,naz,nurefşan yeni yegenim oldu onun adıda zeynep eylül

ipek, defne, damla...
çok severim bu üç ismide kızım olursa defne yada damla olucak.
ipeği bir arkadaşımın kızının ismi yaptık:))

allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin öncelikle.
benim kızımın adı melis ela
diğer beğendiğim isimler ise beril-erva-nisa-berra-ecrin-ceylin-nur-zeynep-elif-seden-bennu-sena-elis-feyza-şimal-asel aklıma gelen beğendiğim isimler
erva: peygamber efendimizin halasının ismi bence çok güzel bir isim düşün derim.
aklıma geldikçe yada dikkatimi ceken güzel isim olursa yine yazarım

arkadaşlar çok tşk ederim herkeze çok güsel isimler yazmışsınız ayy seçmek çok zormuş valla :)içinden beyendiklerimi yazayım ecrin,azra,ipek,nisa,beril aslında hepsi güsell aralarından kocişle seçelim yarın sizede yazarım

İrem:Cennete bir bahçenin ismi aynı zamanda benimde ismim :icecream:
Saliha: salih amel işleyen hayırlara vesile olan kadın çok güzel bir isim bence :icecream:

benim kızımın adı: elif bensu. bensu'nun anlamı: su gibi arı (temiz), duru kız çocuğu.
tuyan: el değmemiş inci tanesi
tuana: cennete düşen ilk yağmur damlası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…