Saç Bakım Ürünleri Bebe Yağı

founda

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
917
44
Bunu deneyen var mı? Bende bunu yeni duydum. İşe yaradığını söylediler. Belki sürekli kullandığımız saç bakım yağlarından daha iyidir çünkü işlemden geçmemiş ve bebek tenine uygun üretiliyor. Bende bilindik kaliteli bi markanın - zaten kendi isminde- var. Deniycem bakalım.
Deneyenler varsa burda paylaşalım sonuçları.

cnm ben de bugün denedim banyodan sonra ıslakken sürüp fönle kuruttum çok hafif oldu kabarmadı ve elektriklenmedi kıvırcıklar doğal gözüktü. en kısa zamanda denemeni tavsiye ederim ama fazla sürme lmaz: yoksa bitlenirsin kaydirigubbakcemile3

Benim kastettiğim yıkamadan önce bakım yağı olarak kullanmaktı. Hani bi sürü badem yağı fln. kullanıyoruz ya onun yerine sadece bebe yağı daha faydalı olabilir gibi geldi. Daha doğrusu duydum.
Ben diplerine sürdüm banyodan önce, ilk yıkamadan sonra biraz yağlı gibi söndürüyo saçları ama daha sonrasında işe yaradı gibi geldi.

Kullananlar varsa başka paylaşsın:)

Son düzenleme:
cnm evet maske olarak ta kullanıyor. ama ben sanki jöle sürer gibi kullandım. öyle de faydası oldu. ama banyodan sonra da banyodan önce de diplere fazla sürmemek gerek

saçın daha kısa sürede yağlanmasına sebep olur cnm. ama ben şunu söyliyim ben saçlarım kabarmasın diye kullanıyorum. sen besleyici olarak mı kullanıyosun?

ben banyoda son asama olarak
bebe yagindan bi miktarini bir tas suya dokup onu da kafamdan asagi boca ediyorum
hem saclarim hem de vucudum yumusacik oluyo.
tavsiye ederim.

Ben dün yine denedim. Banyoda krem gibi uçlarına sürdüm en son, ama durulamak yetmedi. Yani durulayınca yağlı gibi geldi, bitlenmkten falan korktum açıkçası:) O yüzden şampuanladım az ama gerçekten yumuşattı. Hatta şu an yumuşacık saçlarım.
Benim uçlarda tülerme olurdu, boyalı olduğu için onuda kesti sanırım.
Bence faydalı, denemek lazım.

Bunun harici diplere de sürüyorum haftada bir.

sürmediğim bi bu yağ kalmıştı
bunuda deniyim eksik kalmıyım naniknanik

kızlar diplerineeee sürmeyinnn sadece dustan sonra uclarına sürün ıslakken bakım yagı olarak kullanılmaz bebe yagı sadece uçlarındaki kırıklara bir nevi iyi gelebilir bende sadece uclarına kullanıyorum

sadece uçlarına çok az uygulamak gerekiyor yoksa saça yağlı bir görüntü veriyor

saçma saça yarayacak hiçbir şey yok ki içinde sadece vücut için dikkat edin ..uydurma bu..

Bence de bu mantikli degil zaten kirik, yanik saclar uclarindan kesilmeden nasil duzelir ki??lmaz:

saçlarım orealden çatır çatır yandı zorla uzattığım saçlarımı kestirdim depresyondayım resmen aptal kafam! şimdi denedim bebe yağını bakalım nolcak bu halinden beter olmaz heralde ...kuru temiz saçıma sürdüm sabah yıkıcam yazarım fark olursa anında anlarım zaten çok üzgünüm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…