Bebak acı badem makyaj temizleme mendilini kullanan var mı?

meldaaaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2011
2
0
arkadaşlar her sabah işi giderken makyaj yap akşam eve gelince sil.valla usandım. bide 2 saat uğraşıyorum makyajımı silmek için. bebak acı bademin ürünlerinin biliyorum sütünü çok kullandım.fiyatıda çok iyi.kesemi zorlamıyor.yıllardırda var güveniyorum.yoksa pahalı ürün iyi derler ya her zaman...ben bu ürüne güveniyorum valla.cildim kuru çok iyi nemlendirdi. fakat ben sürekli makyaj temizleme için kısa pratik çözümler aradığım için mendilleri gözüme kestirdim bu ara. bebak acı bademde mendil çıkarmış.!!! aranızda deneyen varmı?

yaa sütü çok güzel de mendilini sevmedim çünkü gözleri yakıyor . makyaj temizlerken sütü ile silmeyi tercih ederim. mendilin içeriğine de baktım alkol yok ama carbonate diye bişey yazıyor gözleri yakan o olabilir diye düşünüyorum.

temızledıkten sonra bıraktıgı koku guzel ama cok yakıyor gözleri sürekli suyla yıkamam gerekıor ben tekrar almayı dusunmuyorum

ben bebak acı badem ürünlerinin hepsini kullanıyorum ve özellikle mendil çıktıktan sonra çok çöok memnunum içinde alkol değil süt olması çok iyi ve yapış yapış bir his asla bırakmıyor bence güzel bir ürün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…