Makyaj Ürünleri bb krem yada renkli nemlendirici onerileriniz?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

zerrinsakli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2014
2.012
993
Cildim hafif kizarikliklar ve hassasiyet var.ve karma yapisi fondoten kullniyorum her gun.ama daha hafif birsey kullanmak istiyorum gunluge.ne onerirsiniz ..

her gün fondöten kullanma bence cildini iyice mahvetme arada bir özel durumlarda kullanırsın. hergün bb krem bile kullanmak bana cazip gelmiyor açıkcası cildini temizlemek bakım yapmak varken gözeneklerini fondötenle kapatma bence. bb krem olarak ben kullanmadım ama missha bb krem çok güzelmiş ismini çok duydum bi araştır istersen

Ben temizlige dikkat ediyorum.ama hic birsey surmesem rahatsız oluyorum

Benim fikrim BB krem de fondotende karma ciltler icin bir nevi cilt bozucu urunler.Onlar yagli bir yapiya sahip seninde cildin karma bu yuzden benim tavsiyem kulanicaksan pudra kullanman.

merhaba kızlar, antiaging özellikli bildiğiniz iyi bir nemlendirici var mı? divine krem gibi pahallı olmayan :)

merhaba kızlar, antiaging özellikli bildiğiniz iyi bir nemlendirici var mı? divine krem gibi pahallı olmayan :)
antieycing özellikli bir krem yoktur hepsi aslında aynı işi görür -nemlendirme
nemlendirmede de maalesef paraya kıyacaksın
nemlendiricinin iyisi yağsız ve sürdüğünde cildin tarafından hemen emildiğini hissettiğindir
ben oxygen (viyella) nemlendirici ve göz kremini kullanıyorum memnunum her sabah mutlaka yüzümü yıkadıktan sonra sürerim. göz kremini kesinlikle atlama yaşını bilmiyorum ama 25-35 arası cildine gözüne yaptığın her iyilik ileride yol su güzellik geç yaşlanma olarak geri dönecektir. öptüm

bb krem yeterli bence..hatta fondöten fırçasıyla ve fırçaya azar azar alarak ihtiyaç olan yerlere uygulayın, aynı şey fondöten için de geçerli..

Kesinlikle garnier bb krem kullanıyorum ve asla maske gibi durmuyo înce yapılı e kapatıcılığı iyi
Aslında Missha'nın bb kremi çok güzel, kullanıp memnun kalan çok kişi var ama ne yazıkki bizim gibi karma ciltlere pek uygun olmuyor, hoş hiçbir bb krem bizim gibi yağlı/karma ciltlere uygun olmuyor ama ben en azından pudra ile sabitliyorum parlama yapmaması için yada gün içinde yağ emici mendil kullanıyorum

clinique bb krem! garnier, loreal, maybelline de denedim fiyatı daha yüksek ama çok çok daha azı yeterli oluyor daha uzun gidiyor dolayısıyla fiyat farkını tölere ediyor, cilt için de bu markalara kıyasla çok daha iyi bir marka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…