BB Krem Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

canım bb creamler renkli nemlendiricilerdir aslında fondöten gibi ama cilde fondöten kadar zarar vermiyor hafif bir yaısı var ben de watsons dan almayı düşünüyorum jasmıne water bb cream :)

bayanlar ben kullanıyorum. hem de deli gibi. internetten missha diye bir marka sipariş ediyorum. watsonstakini de kullandım. o da çok fena değildi ama bana rengi açık geldi.
eğer cildiniz çok kusurlu değilse, aşırı kapatıcı bir fondöten kullanıp da yüzünüzü eskitmek istemiyorsanız bence bb krem kullanın.

ben missha bb cream kullanıyorum watsonsda olduğunu ilk defa simdi duydum hemen gidip alıcam :) bence süper hem güneş koruması da var gözenekleri küçültüyomuş fln ama daha öle bişi görmedim misshadan :21:

bunlar da skin79 markasının deneme boy BB kremleri. deneyip en sevdiğinizin orijinal boyunu sipariş verebilirsiniz sonra.

$Fotoğraf0413.jpg

$Fotoğraf0414.jpg

dün watsonsa gittim bb kremi denemek için orda denedim bana pek farklı gelmedi benim zaten cildim pek sorunlu değil ama çok bi değişim olmadı forumlarda çok okuyorum herkes çok memnun acaba benmi anlamadım

Ben Watsons'ta satılan Pure Beauty BB Cream'i kullanıyorum uzun süredir ve çok beğeniyorum. Eğer kapatıcılığa gerek duymuyorsanız yüzünüzde gerçekten güzel bir ürün.

B.B cream cildi yatıştırır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur,lazer amaliyatı geçirmiş olan hastalarda tedavi sonrası krem olarak formüle edilmiştir.bu mükemmel krem akne,yaşlılık lekeleri,güneş lekeleri,koyu halkaları ve yüzünüzde (pigmentasyon)renk değişikliğini onarır cildin daha taze ve parlak olmasını sağlar.
Benim kullandığım şu özellikleri içeriyor...
1- SPF 42 PA +++ yüksek güneş koruma faktörü
2- Kırışıklık kapatıcı ve giderici onarıcı özelliği
3- Cilt yaşlanması ve geciktirici özelliği
4- Akne /sivilce /leke/onarma ve kapatma özelliği
5- Cildi nemlendirme ve hava alma özelliği
6- Ortalama 12 saat ciltte kalma etkisi
7- Yüzde orta derece kapatma özelligi(bitkisel olduğu)için
8- Yüzde temizliğe ihtiyaç duymama özelliği
9- Ciltte ki terlemede ve sıcakta akmama özelliği
10- Mükemmel bir makyaj altı fondöten krem bazlı özelliği
11- Ölü deriyi ve hücreleri yenileme özelliği
12- İçeriğindeki inci tozu sayesinde cildi beyazlatma özelliği
13- Cildi sıkılaştırma/besleme özelliği
14- Cildin canlı parlak ve sağlıklı ışıl ışıl yapma özelliği

B.B cream cildi yatıştırır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur,lazer amaliyatı geçirmiş olan hastalarda tedavi sonrası krem olarak formüle edilmiştir.bu mükemmel krem akne,yaşlılık lekeleri,güneş lekeleri,koyu halkaları ve yüzünüzde (pigmentasyon)renk değişikliğini onarır cildin daha taze ve parlak olmasını sağlar.
Benim kullandığım şu özellikleri içeriyor...
1- SPF 42 PA +++ yüksek güneş koruma faktörü
2- Kırışıklık kapatıcı ve giderici onarıcı özelliği
3- Cilt yaşlanması ve geciktirici özelliği
4- Akne /sivilce /leke/onarma ve kapatma özelliği
5- Cildi nemlendirme ve hava alma özelliği
6- Ortalama 12 saat ciltte kalma etkisi
7- Yüzde orta derece kapatma özelligi(bitkisel olduğu)için
8- Yüzde temizliğe ihtiyaç duymama özelliği
9- Ciltte ki terlemede ve sıcakta akmama özelliği
10- Mükemmel bir makyaj altı fondöten krem bazlı özelliği
11- Ölü deriyi ve hücreleri yenileme özelliği
12- İçeriğindeki inci tozu sayesinde cildi beyazlatma özelliği
13- Cildi sıkılaştırma/besleme özelliği
14- Cildin canlı parlak ve sağlıklı ışıl ışıl yapma özelliği

Canım kullandığın bu ürünün bana markasını yazar mısın?Bende kullanmak istiyorum.

BB krem renkli nemlendirici demek canım
missha vaar ama o netten sipariş veriliyor en iyisi sen watsons jasmine bb krem al renk tonunuda orda denersin alırsın hem:KK34:

X