bazen

mucizem

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
368
2
*Bazen yaşam öyle ağır gelirki insana,ancak pembe gözlüklerle katlanılabilir.uçmak isteyene deli denmesi de cabası.
*Bazen kendimizi kandırırız.buna gereksinimimiz da vardır aslında.çevremizde bize anlayışlı yaklaşır,belki de uğraşmak istemez.
*Bazen bazı şeyleri hiç öyle düşünmemişizdir.biri kalıpların dışında birşey söyleyince yaratıcılık bu deyip şapka çıkarırız.
*Bazen ne kadar yetenekli olusak olalım,elimizdeki malzeme,bulunduğumuz ortam bir yere kadarsa,biz ne yapabiliriz ki?
*Bazen yanıbaşımızdaki fırsatları,sahip olduğumuz güzellikleri göremeyiz.illa biri mi anımsatmali ?
*Bazen sırf insani bir merak uğruna pazarlamacıların tuzağına düşeriz.para verip almak tatlı gelir.
*Bazen gerçekler o kadar nettir,o kadar gözümüze girer ki ancak biz daha ön yargımızı aşamamışızdır ve fırsat kaçmıştır...:a015:

mucizemmm.. iyimisin cadolozum. bi karamsarlık sezdim sanki sene.:teselli:

evet cadım geçen ikigün cok kötüydüm.yanlızdım ama bu akşam düzeldim artık çok MUTLUYUM...seni seviyorum cadolos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…