Bayramda doğum yapmak ??

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
4
40
KIZLAR FİKRİNİZE İHTİYACIM VAR ...
doğum için doktorum 20 eylül ü önerdi sezeryan olacak. 20 eylül bu yıl şeker bayramının arefesine denk geliyor .. eşimin mutlaka o gün olsun hayırlı gün bayram şekerimiz olsun vs dio.
doktoruma tatil olduğunu hatırlatığımda kendisinin hastanede olacağını bildirdi..
ama ne bilim bu tarz tarihlerde hastanelerin durumu ne oluo nöbetçi yada tecrübesiz personel elinde azap yaşamak istemem. bahçelievler medicanada doğum olcak ?

fikir bekliom kıslaaaaarr... ?

şekercim tam yatarken okudum yazdıgını :))
benim kısmetse normal dogum olacak, yani oyle istiyorum. vee 22 eylüle geliyor 40.haftam. yani bayramın 2.gününe. ben izmirdeyim, dr.uma sordum sorun degil hemen aradıgında gelirim dedi. dr.una guven bence. şimdiden hayırlı dogumlar

hayırlı olsun canım snein içinde. yani dr. güveniom da doğumdan sonra ya 1 ya 2 kere kont. gelcek artık onun işi bitmiş oluo artık işimiz hemşirelere ve cocuk doktoruna kalıo işimiz o yüzden tedirgin oldum sanki ?

valla cnm dogumdan once dr.a açıkca soylersin, dogumdan sonra sizin gibi yardımcı olabilecek mi hemşireler tedirgin oluyorum dersin olmazsa. bu arada hangi hastaneye gidiyorsun? özel mi? devlet hst.mi?

Selam sende eylül annesi olacaksın , benimde kısmetse eylül 25 görünüyor ama normal istediğim için ne zaman olacağı belli değil yani bayrama da denk gelebilir , özel hastanelerde de devlettede sıkıntı olacağını sanmıyorum sonuçta herkes tatilde olmuyor nöbetçiler olacak , eee onlarda personle olduğuna göre bence üzülme ama tedirgin olduğun konuyu doktorunla paylaş ...

valla cnm dogumdan once dr.a açıkca soylersin, dogumdan sonra sizin gibi yardımcı olabilecek mi hemşireler tedirgin oluyorum dersin olmazsa. bu arada hangi hastaneye gidiyorsun? özel mi? devlet hst.mi?

canım ben özele gidiyorum medicana bahçelievlerde olcacak doğum inş. :)

Selam sende eylül annesi olacaksın , benimde kısmetse eylül 25 görünüyor ama normal istediğim için ne zaman olacağı belli değil yani bayrama da denk gelebilir , özel hastanelerde de devlettede sıkıntı olacağını sanmıyorum sonuçta herkes tatilde olmuyor nöbetçiler olacak , eee onlarda personle olduğuna göre bence üzülme ama tedirgin olduğun konuyu doktorunla paylaş ...

ewet canım bende eylül annesiyim walla kız bebekler 39 haftayı tamamladan gelio diolar ama hayırlısı bakalım. yani ne bilim imkan varsa arefeden 2 gün önce olsun madem dicem o da ramazan a gelio napcaz bilmem ?

canım ben özele gidiyorum medicana bahçelievlerde olcacak doğum inş. :)

ewet canım bende eylül annesiyim walla kız bebekler 39 haftayı tamamladan gelio diolar ama hayırlısı bakalım. yani ne bilim imkan varsa arefeden 2 gün önce olsun madem dicem o da ramazan a gelio napcaz bilmem ?

canim valla kız bebekler 39 u tamamlamadan geliyor diolar ama hiçde öyle olmuyor:)benimkızım 40+1 de geldimesala o eskiler hep öyle söyler..ama yanlis galiba..benimkinde tutmadikaydirigubbakcemile3

canim valla kız bebekler 39 u tamamlamadan geliyor diolar ama hiçde öyle olmuyor:)benimkızım 40+1 de geldimesala o eskiler hep öyle söyler..ama yanlis galiba..benimkinde tutmadikaydirigubbakcemile3

o eskilerin söyledikleri hiç bitmio walla her kafadan bi ses :) :) kaydirigubbakcemile3

bu arada kızlarımız adaş olcak galiba eylül kızları adlarıda eylül :)

X