Bayram tatl

burcu_ege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
155
6
39
kızlar bayram tatılınde bır yerlere gıtmeyı planlıyoruz ınt tatıl vıtrını.com adresınden tatıl yerlerı buldum fakat form doldurup odemeyı yapıyosun yerın ayrılmıs oluyo pekte guvenemedım ınternetten ayarlayıp gıdenler varmı acaba

şimdiden iyi eğlenceler arkadaşım biz internetten tatile gitmedik onun için bilemiyorum.kısmetse nereyi düşünüyosun

bebegım oldugu ıcın mesafesı en kısa olan yerlere bakıyorum ayvalık yada çeşme olucak buyuk ıhtımal sence net ten ayarlamak ne kadar dogru olur gercı anıs tour dıye bır tur sırketı telefonlada gorustuk ama teredut ıcerısındeyım genede

bız dıdım turdan yaptırmıstık yerıne gıdıp esım odemeyı yapmıstı kagıt almıstı 2 sefer gıttık puruz cıkmadı yazın gıttım erken vezr.yaptırmıstık mayısta ama netten nasıl olur bılemıyorum bence acenteya gıdıp odeme yapsan daha saglıklı

Bencede canım,internetten değil de direk yüzyüze görüşseniz gidip daha sağlıklı olur.benimde eşim turizmci,bebeğimiz var diye o da iyice inceliyor bakalım biz nereye gidicez:))

Bencede canım,internetten değil de direk yüzyüze görüşseniz gidip daha sağlıklı olur.benimde eşim turizmci,bebeğimiz var diye o da iyice inceliyor bakalım biz nereye gidicez:))

esınız turızmcıymıs acaba banada onerebılecegınız yerler olabılırmı yardımcı olursanız cok sevınırım cunku ben karacabeyde yasıyorum burası kucuk bır yer ve acenta fırması yok

esınız turızmcıymıs acaba banada onerebılecegınız yerler olabılırmı yardımcı olursanız cok sevınırım cunku ben karacabeyde yasıyorum burası kucuk bır yer ve acenta fırması yok

ets falan çok bilindik firmaların web sayfalarına bak www.sikayetvar.com dan araştır şikayetleri öyle karar ver arkadaşım

canım,sorar sana ayvalık ya da çeşme için otel ismini özelden yazarım.bizde kuşadasına gitmek istiyoruz ama daha otel karar veremedik.

ets falan çok bilindik firmaların web sayfalarına bak www.sikayetvar.com dan araştır şikayetleri öyle karar ver arkadaşım

onerılerın ıcın cok tesekkur ederım gercekten cok sıkayet var hıc aklıma gelmemıstı sıkayetlerı okumak sagol valla ayyy ne zor ısmıs net ten ayarlamak halbukı ben otelı secıp yer ayırtıp odemeyı otelde yapcaz sanmıstım eeeee kucuk yerde yasamanın dezavantajını cekıyoruz

canım,sorar sana ayvalık ya da çeşme için otel ismini özelden yazarım.bizde kuşadasına gitmek istiyoruz ama daha otel karar veremedik.

tesekkur ederım cok ıyı olur cok yardım etmıs olursun ısı bılen bırısının yol gostermesıne ıhtıyacım var

Canım,özel mesaj bölümün açık değil sanırım,açarsan sana bir site ismi yazıcam,otellere bak diye..

X