Göz Makyajı bayanlarda kas ortasi problemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

zzeynepp23

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2014
83
17
merhaba. kaslarimin arasi cok acik olmasina rağmen maalesef ortasi biraz birleşik. almak için genelde ip kullaniyorum. kuaföre gitmiyorum çünkü bir tel bile ciksa rahatsız oluyorum o yüzden her aksam ugrasiyorum. sorun su ki aldıktan sonra kabarcik gibi içi siyah sivilce tarzi şeyler oluşuyor. kapatici kullansam daha da belirginlesiyor sivilceler kullanmasam siyahlik kaliyor orasinda. bu konuda değişik bir yöntem uygulayan var mi. lazer düşünüyorum ama su an değil bi kaç sene sonra inşallah. fikri olan varsa yardimci olabilir mi :)

Aynı dert bende de vardı birde o siyahları sıkıp sıkıp yara yapıyordum resmen. Lazer yaptırdım kurtuldum. Sadece ince tüyler çıkıyor o kalın siyahlar gelmiyor artık. Çok fazla seansa da gerek yok bir kaç seans tamamdır.

ip kırıyormuş alırken belki ondan siyah kök kalıyordur. ben ne kadar doğru bilmiyorum ama yüz için sir ağdalar varya onu küçük kesiyorum onla alıyorum ama ben tembelliğimden öyle yapıyorum cımbıza sabrım yetmediğinden.

Aynı dert bende de vardı birde o siyahları sıkıp sıkıp yara yapıyordum resmen. Lazer yaptırdım kurtuldum. Sadece ince tüyler çıkıyor o kalın siyahlar gelmiyor artık. Çok fazla seansa da gerek yok bir kaç seans tamamdır.
Memnun kaldiniz mi gercekten. Bende kurtulsam artik çok iyi olacak. Maliyet olarak ne kadara geldi size. Bide o inceleri aliyor musunuz kalinlasma sonradan artma vs bi sorun oldu mu lazerdeb sonra

Agdayla hepsi gitmiyor ki :KK43: ince yerler kaliyor bende biktim artik her gün cimbiz elimde ip elimde lazerden başka çare yok sanirim

Merhaba, ben de bu dertten mustaribim de biraz... Lazer hakkında biraz bilgi verir misiniz? Siz kaç seansta, kaç liraya ve nerede yaptırdınız?

Merhaba, ben de bu dertten mustaribim de biraz... Lazer hakkında biraz bilgi verir misiniz? Siz kaç seansta, kaç liraya ve nerede yaptırdınız?

lazerle çok kısa zamanda kurtarırsın seans kişiye göre değişir ve kaş ortası olduğundan kücük bölge cok ucuza halledersin 200 tl falan yapıyorlardı 8 seans falan biter çoktan
dert etme sakın

• Beğen
Reactions: ZOE
Bacaklar için olan sir agdalar varya onları incecik kesip agdayla alıyorum orayı. Eskiden bende de olur su simdi geçti agdayla.

Memnun kaldiniz mi gercekten. Bende kurtulsam artik çok iyi olacak. Maliyet olarak ne kadara geldi size. Bide o inceleri aliyor musunuz kalinlasma sonradan artma vs bi sorun oldu mu lazerdeb sonra
Gerçekten çok memnun kaldım. Koltuk altı için de aynı şekilde. Yıllar oldu yaptıralı hiç bilmiyorum fiyat filan şimdi ama öyle çok büyük bir meblağ değil sonuçta sadece kaş ortası. Yıllar geçmesine rağmen kalınlaşmıyor bir daha, inceleri de iple aldırıyorum kuförde.

Yıllar önce yaptırdım, yaptırdığım yerler tamamen bitmedi ama ( bacak , koltuk altı vs, ) öyle bir daha rahatsız edici şekilde çıkmadı tüyler. Yani kalanları jiletle hallediyorum bir daha kalınlaşmadı da. Öyle düzenli seanslara gittim desem de yalan olur kafama göre uzadı gideyim artık filan diyordum:) Ümraniyede Özlem Ateş'in yeri var orda yaptırmıştım fiyatlarda makuldü.

X