Bayanlar bakabilirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BANU_09

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
5
-10
32
İstanbul'da çok iyi güvenilir hoca arıyorum ne verirsen onu alcak hoca arıyorum oğlum tuvalette ekmek yiyor kendi kendine konuşuyor şarkı söylüyor oğlum 13 yaşında sanırsam çarpıldı büsküvitler yiyor tuvaletten gelmiyor yatak odası gibi kullanıyor lütfen nolursunuz bana acil sağlam hoca söylermisiniz size dua ederim duacınız olurum

İstanbul'da çok iyi güvenilir hoca arıyorum ne verirsen onu alcak hoca arıyorum oğlum tuvalette ekmek yiyor kendi kendine konuşuyor şarkı söylüyor oğlum 13 yaşında sanırsam çarpıldı büsküvitler yiyor tuvaletten gelmiyor yatak odası gibi kullanıyor lütfen nolursunuz bana acil sağlam hoca söylermisiniz size dua ederim duacınız olurum
Çocuğun bilinçaltına böyle şeyler yüklemeyin. Psikiyatriye götürün

Psikiyatri ve psikoloji adında 2 alan var. Haberiniz var mı? Çocuğu acilen ikisine de götürmeniz gerekiyor

Ayyy Allahım sana geliyorum rica ediyorum lütfen çocuğunuzu hemen psikolojik olarak destek almasını sağlayın ne hocası yaa 🤦🏻‍♀️

Gidiyor zaten ilaç fayda etmiyor birde hocaya götürcem bulabilirsem şayet carpılan çocugu ilaç değil hoca düzeltir
Çarpılmak dediğiniz böyle bişey olmamalı diye düşünüyorum. Üzerine dua yazılı kolye muska vs takmayı denediz mi. Rukye ayetleri, nazar ayetleri, Ayetel Kürsi vs

Hanımefendi çarpıldıgına dair nasıl kanaat getirdiniz belki gerçekten dikkat çekmek ilgi görmek içinde yapıyor olabilir biraz üstüne düşün farklı ilgi alanları oluşturun

Gidiyor zaten ilaç fayda etmiyor birde hocaya götürcem bulabilirsem şayet carpılan çocugu ilaç değil hoca düzeltir
Çocuğun çarpıldığından o derece eminsiniz yani? Uzmanlık alanınız falan mı? Bu işleri bu kadar biliyorsanız hocayı da bilirsiniz. Gelip niye bize soruyorsunuz da böyle şeyler okumamamıza sebep oluyorsunuz.

Aynen aynen. Gidiyormuş ve ilaç fayda etmiyormuş. Kendinizi kandırın anca. Sizin gibiler kolu bacağı kırılsa acile koşar, hoca bulayım da kırık bacağımı iyileştirsin demez değil mi? Yobaz cahil tayfa.

13 yaşında erkek çocuğu belki de mastürbasyon yapıyordur tuvalette. Benim kızım da bazen kendi kendine konuşuyor, sorunca sesli düşünüyorum diyor. Şarkı söylemek nasıl bir semptom? Çocuk sizden ve merakınızdan bıkmış kendine alan yaratıyor. Giremeyeceğiniz gözetleyemeyeceğiniz tek yer tuvalet. Bu hocaların geneli bel altı çalışan sapık oluyor, korkmuyor musunuz 13 yaşında çocuğunuzu taciz eder diye?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X