Batk lekeLerine zm..

0096

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
61
0
28
Bu tamamen ArkadaşımLa buLduğumuz bir yöntemdir :) ayrıca işe yarıyor denedik bizzat xD
önce küçük bir parça havuç doğruyoruz minik minik
sonra yıne kucuk bır parça salatalık
Maydanoz sapLarıı
bunları karıştırıyoruz sonra içine 1 tane limon sıkıyoruz,birazda kekik atıyoruz bunları suyu çıkana kadar kaynatıyoruz..
Daha sonra bacaklarımıza sürüyoruz sürdükten sonra kese yapıyoruz,sonra kolanyayı bacaklarımıza hafif nemli kalacak şekilde sürüyoruz..
üzerinden bir pudra ( yüz pudrası veya bebek pudrası ) onun üzerinede nemlendirici bir krem..
bunları uygulayın iyi bir sonuc elde edersnz umrm :) yorumlarınızı beklıyorum alkisalkisalkis

Canım batık lekelerinde işe yararmı bilmiyorum ama sebze kısmı güzel olmuş, sabah sabah canım çekti :)

yarıyor :KK70: yani bnde etkısını gosterdı bi deneyın olmazsa :):)

walla bravo yaratıcı gençlik-tatlicadiarzu-

Cildinizi bildiğimiz çay şekeri ile ovarsanız yine pürüzsüz ve pırıl pırıl bir cilde kavuşursunuz. Özellikle tüylerden dolayı batık sorunu yaşayanlar için en pratik yöntemdir. Tüylerin uç kısımları belirmeye başladığında şekeri su ile çok hafif ıslatarak masaj yapınız. Böylece sivilce ve batık sorunlarınızdan kurtulursunuz.:lepi:arkadaşlar bende bunu nette buldm ve hemen denedim gerçektende işe yarıyor:lepi:

Cildinizi bildiğimiz çay şekeri ile ovarsanız yine pürüzsüz ve pırıl pırıl bir cilde kavuşursunuz. Özellikle tüylerden dolayı batık sorunu yaşayanlar için en pratik yöntemdir. Tüylerin uç kısımları belirmeye başladığında şekeri su ile çok hafif ıslatarak masaj yapınız. Böylece sivilce ve batık sorunlarınızdan kurtulursunuz.:lepi:arkadaşlar bende bunu nette buldm ve hemen denedim gerçektende işe yarıyor:lepi:

bunu söyleyenin şeker fiyatından haberi yok galiba
kaydirigubbakcemile3
Bu tamamen ArkadaşımLa buLduğumuz bir yöntemdir :) ayrıca işe yarıyor denedik bizzat xD
Maydanoz sapLarıı
bunları karıştırıyoruz sonra içine 1 tane limon sıkıyoruz,birazda kekik atıyoruz
bunları suyu çıkana kadar kaynatıyoruz..
Daha sonra bacaklarımıza sürüyoruz sürdükten sonra kese yapıyoruz,sonra kolanyayı bacaklarımıza hafif nemli kalacak şekilde sürüyoruz..
üzerinden bir pudra ( yüz pudrası veya bebek pudrası ) onun üzerinede nemlendirici bir krem..
bunları uygulayın iyi bir sonuc elde edersnz umrm :) yorumlarınızı beklıyorum alkisalkisalkis

yemek tariffi gibi :lepi:

Maydanoz sapLarıı
bunları karıştırıyoruz sonra içine 1 tane limon sıkıyoruz,birazda kekik atıyoruz bunları suyu çıkana kadar kaynatıyoruz..
Arkadaşınla kimyager misiniz
Yani bi ben eksik kalmışım sanırsam:sinifsinif:
Pudranın üstüne nemlendirici kermi sürüp sonra çamur güreşi yapmayan nolsun
kolonya üstüne pudra,al sana bulamaç
Üstelik bir de onun üstüne nemlendirici,valla katmerli ekmek kadayıfı

Son düzenleme:
Batık lekelerine acnelyse veya tretin iyi geliyor bir araştırın isterseniz.

bende bunu yüzümde peeling niyetine deniyordum,cildim pırıl pırıl derinlemesine temizleniyorşakkıdı

Beni şeker kesmiyor kızlar, deniz tuzu ve keseyi birlikte kullanmaya başladım ancak kendine geldi bacaklarım bir rahat ettim :)

X