Batık

Her duşta lifle bastıra bastıra bacağımı lifleyince aradaki fark belli oluyor ama geçmiyor tamamen
Ben onu hiç denemedim bende agdadan beş saat sonra tuzlu limon suyu sürüyorum çoğu tüylerim gitti kökünden uzun zamandır uzamayanlar var ama batıklarım var onlardan da kurtulabilirsem daha güzel olur

Ben onu hiç denemedim bende agdadan beş saat sonra tuzlu limon suyu sürüyorum çoğu tüylerim gitti kökünden uzun zamandır uzamayanlar var ama batıklarım var onlardan da kurtulabilirsem daha güzel olur
Banada. Bu lifi Bi kuaför önermişti baya fayda ediyor ama lekeleri kalıyor gibi

Nasil oluyor azaliyormu tuyler nasil yapicaz
Kusura bakma daha yeni gördüm ben ağda yaptıktan beş saat sonra denedim çok sivilcelenmesin diye cildime zarar vermedi ama senin cilt tipin nasıldir bilemem istersen ilk denemen de küçük bi bölgeye sürebilirsin bakarsın alerji fln olmassa bikini harici her yere surebilirsin

Kusura bakma daha yeni gördüm ben ağda yaptıktan beş saat sonra denedim çok sivilcelenmesin diye cildime zarar vermedi ama senin cilt tipin nasıldir bilemem istersen ilk denemen de küçük bi bölgeye sürebilirsin bakarsın alerji fln olmassa bikini harici her yere surebilirsin
Sürdükten ne kadar süre sonra yıkıyorsunuz.

Sürdükten ne kadar süre sonra yıkıyorsunuz.
Yıkamıyorum ben sürdükten sonra yapış yapış olmuyo ztn rahatsız edicek kadar ayda bir ağda oluyorum her agdadan sonra da tek seferlik sürüyorum limonlu tuzlu suyu beşinci sürüşümden sonra etkisini baya gördüm sadece batıklarım var ama az

Ama uyarayım siz ilk küçük bölgeye yapın deneyin herkesin cilt yapısı farklı alerji yapmasın kızarıklık fln baktınız olumlu bi sonuç verdi o zaman bikini hariç kullanıma uygun olur

X