Batık Sorunu Çok Acil Yardım :(

0096

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
61
0
28
herkese selam 15 yaşındayım ve bacaklarımda batıklar var siyah siyah ve çok sık berbat gözüküyor doktora gittim ordanda birşey çıkmadı e yaz geldi artık bende mini giyinmek istiyorum lütfen yardım edin hiçbir çözüm bulamadım senağlama

ponza taşıyla ovala bacaklarını...kuruyken yapıcaksın ama...ıslatıp değil...ve hafif hafif..bastırırsan yara olur...2-3 güne çıkıyo batıklar...hergün yap bunu...pürüzsüz olucak bacakların...ırahat ırahat giyersin eteklerini emin ol :)

bendede aynı sorun var. alıyorum 3 gün sonra batık halinde cıkıyorlar ve dengeli çıkmıyorlar. batıkları alamıyorum onlar kalıyo orda beklşerken diğerleri cıkıyo 3 ay kıllı kıllı gezmek zorunda kalıyorum bazı zamanlarda ya.. sürekli pürüzsüz bacaklarım olsun istiyorum.deniycem bu dediğinizi.umarm bir faydası olur. tşkler.

ben arada jiletle alıyorum, tabi bunu yaptıktan sonra yaklaşık 1 ay kısa falan giyemiyorum, ama hem hepsi aynı anda çıkıyo hem de batık olmuyo, bide doğal liften yapılmış keseler var, bi türlü düzenli kullanamadım, üşendiğim için ama o da işe yarıyomuş, hem bacak sağlığı için de gerekli kan dolaşımını hızlandırıyo...

süpermiş bende deneyeyim şunu bi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…