Batık Sorunu Çok Acil Yardım :(

0096

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
61
0
28
herkese selam 15 yaşındayım ve bacaklarımda batıklar var siyah siyah ve çok sık berbat gözüküyor doktora gittim ordanda birşey çıkmadı e yaz geldi artık bende mini giyinmek istiyorum lütfen yardım edin hiçbir çözüm bulamadım :KK43: senağlama

ponza taşıyla ovala bacaklarını...kuruyken yapıcaksın ama...ıslatıp değil...ve hafif hafif..bastırırsan yara olur...2-3 güne çıkıyo batıklar...hergün yap bunu...pürüzsüz olucak bacakların...ırahat ırahat giyersin eteklerini emin ol :)

bendede aynı sorun var. alıyorum 3 gün sonra batık halinde cıkıyorlar ve dengeli çıkmıyorlar. batıkları alamıyorum onlar kalıyo orda beklşerken diğerleri cıkıyo 3 ay kıllı kıllı gezmek zorunda kalıyorum bazı zamanlarda ya.. sürekli pürüzsüz bacaklarım olsun istiyorum.deniycem bu dediğinizi.umarm bir faydası olur. tşkler.

ben arada jiletle alıyorum, tabi bunu yaptıktan sonra yaklaşık 1 ay kısa falan giyemiyorum, ama hem hepsi aynı anda çıkıyo hem de batık olmuyo, bide doğal liften yapılmış keseler var, bi türlü düzenli kullanamadım, üşendiğim için ama o da işe yarıyomuş, hem bacak sağlığı için de gerekli kan dolaşımını hızlandırıyo...

ponza taşıyla ovala bacaklarını...kuruyken yapıcaksın ama...ıslatıp değil...ve hafif hafif..bastırırsan yara olur...2-3 güne çıkıyo batıklar...hergün yap bunu...pürüzsüz olucak bacakların...ırahat ırahat giyersin eteklerini emin ol :)

süpermiş bende deneyeyim şunu bi.

X