Batık Lekelerim. Lütfen yardım edin.

kumralada21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2013
117
1
Merhaba arkadaşlar. Bacağımda çok fazla batık lekesi var, ben zamanında çok oynadım şimdi oynamıyorum ama agda ya da makina ile yaptıgımda batık olusuyor bende jilete geçtim. Hala jilette bile ufak ufak olusuyor bazen, çok sinirim bozuluyor ve inanın hepinizin bacağında en fazla batık lekesi olan benimkidir.

Lütfen derinde olan batık lekeleri için cözümünüz varsa söyleyebilir misiniz? önceden madecassol krem kullandım ilkbasta faydalı oluyor gibiydi ama uzun vadede etki etmedi 1bucuk ay falan kullandım. Yardımlarınızı bekliyorum lütfen

Eklentiler

• $DSC02216.JPG
    57 KB · Görüntüleme: 19.043
Son düzenleme:
banyoda bacaklarına kabak lifi kesesi kullan, ve sonrasında da iyi nemlendiren bi krem kullan

bunun tek çözümü bacaklarına güzel bir peeling yapmak. bunun için de arkadaşların önerdiği lifleri ya da taşları kullanabilirsin. banyoda bacaklarına biraz zaman ayırman gerekecek, scrub tarzı ürünlerle de peelingi kolaylaştırabilirsin. ayrıca bacaklarını jiletle kaç günde bir alıyorsun zor oluyordur ya bence en iyisi ağda çünkü makine bende de batıklara sebep oluyor, ya ağdacıda aldırmalısın ya da evde ağda makinelerini denemelisin

bosver canim ya ne sinirini bozuyosun benimde bu kadar olmasada bi dolu lekem var bacagimda kabak lifi filan hepsini denedim surekli yapmayinca gecmio meret bi iste yazin yaninca duzeliyor bide ben sey aldim sally hansen bacak fondoteni gibi bisey valla akma bulasma yapmiyo suruyorum cikiyorum sende bi dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…