Lekeler, Çiller Batık lekeleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Minikayy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2020
16
3
Batık lekeleri buz lazer epilasyon ile beraber lekelerin geçmesini hızlandıracak tedavi yöntemleri nedir arkadaşlar

Benim bacağım hep batık lekeleriyle doluydu. Lazerle hepsi geçti başka bişey yapmadım ben

Kahverengi lekelerden bahsediyorsunuz dimi, acaba kaç seans lazer yaptırdınız?

Evet kahverengi lekelerden bahsediyorum 10 seans yaptırmıştım. Dermatolojiye gitmiştim ilk başta o önermişti zaten lazeri.

Evet kahverengi lekelerden bahsediyorum 10 seans yaptırmıştım. Dermatolojiye gitmiştim ilk başta o önermişti zaten lazeri.
Merhaba benim cildiye doktorum da lazer önerdi. Ama dermatolog olan bir yerde yaptırın dedi. Siz nasil bir yerde yaptirdiniz acaba? Bir de lekeler için ayri bir tedavi varmış sanırım onu da yaptirdiniz mi?

Merhaba benim cildiye doktorum da lazer önerdi. Ama dermatolog olan bir yerde yaptırın dedi. Siz nasil bir yerde yaptirdiniz acaba? Bir de lekeler için ayri bir tedavi varmış sanırım onu da yaptirdiniz mi?

Kuaförün içinde olan bi yerde yaptırdım :) ama çok fazla yaptıran vardı herkes memnun olduğunu duyunca yaptırdım. O konuda iyi araştırmak gerekiyor. Bu hastane bile olsa. Çünkü çoğu hastanede iyi yapamadı yaktı beni gibi şeyler de duyuyorum. Birde ayrı bir tedavi yaptıramadım onun için.

Kuaförün içinde olan bi yerde yaptırdım :) ama çok fazla yaptıran vardı herkes memnun olduğunu duyunca yaptırdım. O konuda iyi araştırmak gerekiyor. Bu hastane bile olsa. Çünkü çoğu hastanede iyi yapamadı yaktı beni gibi şeyler de duyuyorum. Birde ayrı bir tedavi yaptıramadım onun için.
Lekeler için iğneli lazer iyi diyorlar. Sizinki nasildi?

Lekeler için iğneli lazer iyi diyorlar. Sizinki nasildi?

Normal lazer yaptırdım . Hani şu jel sürüp yapılanlar. Şimdi farklı lazer türleri falan da çıktı ama o nasıl bilmiyorum. İğneli lazer için normalde ince tüyler için iyi oluyor diyorlardı 🙄

haftada 1 kez duşta kabak kesesi ile kesele çıktığında nemlendir ben öyle azalttım yok denecek kadar az şuanda

haftada 1 kez duşta kabak kesesi ile kesele çıktığında nemlendir ben öyle azalttım yok denecek kadar az şuanda
Her banyoda kese yapıyorum ama yine kirmizi kirmizi noktalar oluşuyor en başta. Sonra kahverengi lekeler ya da iltihapli kil donmesi oluyor. Lazer dedi doktorum ama güvenilir bir yer nasil bulabilirim bilmiyorum

Her banyoda kese yapıyorum ama yine kirmizi kirmizi noktalar oluşuyor en başta. Sonra kahverengi lekeler ya da iltihapli kil donmesi oluyor. Lazer dedi doktorum ama güvenilir bir yer nasil bulabilirim bilmiyorum
Bir de aktarlarda kabak kesesi var onunla yap

Her banyoda düzenli olarak 2 3 aydır kabak kesesi kullanıyorum, nemlendirmesi ayrı, lekeler içinde ayrı bir krem kullanıyorum ama hiç azalıyormuş gibi gelmiyor her geçen gün daha çok gözüme batıyor 🤷‍♀️

Ponza taşıyla duştan sonra hafifçe dairesel şekilde yapılan masaj da baya etkili. Çok bastırmamak lazım tahriş edebilir

X