BATIK İZLERİNE ÖNERİLERİNİZ

Negroan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2016
1
0
23
Sırf bu sorunum nedeniyle hesabı açmış bulunmaktayım. 15 yaşında bi genç kızım ve yazları artık şort, etek vs. şeyler giyemiyorum:KK42:Bacağımda oluşan batıkları çıkarmakla uğraşırken haliyle bacağımda kahverengi izler, geçmek bilmeyen yaralar ve garip sivilceler oluştu. Şuan sivilceler ve yaralar yok fakat ciddi izler var. Kahverengi çoğunlukla. Bazıları derin bazıları yüzeysel. Denemediğim yöntem kalmadı. Limon kullandım 2 hafta boyunca her gece azimle ama sadece rengini azıcık açtı diyebilirim. İzlerde çok bir değişiklik olmadı. Artık bitkisel çözümleri bırakıp krem arayışına girdim. İki krem gördüm sanırım etkisi olabilecek, biri Madecassol diğeri de Expigment. Expigment almadım diğerini kullanayım dedim. Yaklaşık 3-4 gündür madecassol kullanıyorum fakat bir etkisi olmadı. Artık batık olursa olsun yeter ki şu izler geçsin kafasındayım... Yardımınıza ihtiyacım var hiç bişey giyemiyorum bu yaşta önerilerinizi bekliyorum :KK43:

Merhaba batık benim içinde çok büyük bi sorundu bende alt bacakta batık hiç bitmezdi lr üye oldum ve box setini kullandım ve body bal diye kremini böyle bisey yok iki haftada batık sorunumu halletti box set içindeki consantre kremi lekeleri bırak ince kılcal damarları bile yok etmeye başladı inanın çok memnun kaldım tavsiye ederim lr ürünlerini kızlar bi araştırın

Urunler öyle çok pahalı da değil box set 92.90 body balm kremi 38.90 ama üyelikle box set 64 e felan geldi bady balm kremi 27 tl ye geldi çok memnun kalırsınız benden söylemesi

Benimde bacaklarım full batıktı çok kötü durumdaydım dermatolojiye gittim doktor lazer epilasyon yaptır dedi. Yaptırdım hem tüylerimden kurtuldum hemde bir tane bile iz kalmadı.

X