Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bende burda bu sorunları okuyunca içim içimi yedi adamı doktora götürene kadar beynini yedim. en son gitti de kurtuldu.şükür sorun çıkmadı

bende eşime zamanında çok dedim ama 1 sene dolmadan gitmedi olur olur stresten olmuyordur dedi, daha sonra olmadığını görünce kendi gitmek istedi...bence 6 7 aydır olmuyorsa doktora gitmekte fayda var...

bende eşime zamanında çok dedim ama 1 sene dolmadan gitmedi olur olur stresten olmuyordur dedi, daha sonra olmadığını görünce kendi gitmek istedi...bence 6 7 aydır olmuyorsa doktora gitmekte fayda var...

bana da doktor daha erken dedi tetkikler için bende bir şey varsa öğrenmek istiyorum dedim ama rahim filmi için sıra bulamadım işte

bana da doktor daha erken dedi tetkikler için bende bir şey varsa öğrenmek istiyorum dedim ama rahim filmi için sıra bulamadım işte

tabii bazı tetkikler için 1 yılı beklemek lazım ama sperm testi için gerek yok böyle bir şeye...sadece tüpe 1 sene dolmadan bakmıyorlar onun dışında yapıyorlar smear, alttan muayene, yumurtlama kalitesine...benim bi arkadaşım tüplerine baktırmak için 1 yıldır çocuk olmuyor dedi, öyle baktırdı çok merak ediyordu...

sıra bulsam ben başardım tetkik yazdırmayı ama sıra bulamadım işte

inşallah gelmez seninki canım..ben de öğretmenim doğum izninin 18 hafta olması çok iyi oldu bizim için..bu aralar hamile kalırsam yazın doğum yapıcam ama olsun bebiş için değer

devlette çalışmanın avantajı işte

ben çlışmak zorundyım, olurda doğum yaparsam minicik bırakıp çalışcam malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…