Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kız sen yeni evlisin daha ben jonguil e soracaktım yanlışmı oldu

benim varmı tam bilmiyorum ama kistlerim var

canım benim hiç bi sorunum yok adetlerim düzelenli, yumurtalarımda iyi ,smer e bakıldı bir şey çıkmadı en tüplerime de bakıldı onda da bi sorun yok..daha sonra eşim doktora gitti 4 kere ayrı zamanlar da sperm testi verdik ilk 3 testimizde ki düşüklükten dolayı doktor prooxeed plus verdi 3 ay kullanın gelin dedi kullandık onu kullanırken 1 ay keçi boynuzu kürü de yaptık değerler değişmedi daha sonra varikosel tespit edildi 3 ay önce eşim ameliyat oldu doktor 6 ay kadar gebelik olursa gelmeyin,olmazsa gelin dedi...böyle bizim sorunumuz canım...

anladım canım, bu aktarların yaptığı karışımlardan kullandın mı hiç ( eşin)

Son düzenleme:
senin yaşında küçük daha aşılama ve tüp bebek için erken değilmi?
kaç çeşit tedavi var, denediniz mi?

hem sorun neydi tekrar bi anlatsan, üzülme ama

canım öyle ama sorun olunca insan fazla beklemek istemiyor...ameliyattan önce normal yolla gebelik şansımız %2 3 gibi bir şeydi eğer değerlerimiz düzeldiyse gebelik şansımız %40 olacak ..ameliyat sonrası değerlerin düzelme oranı %75 canım sizce düzelmiş midir ya..

yaşın 26 iken düşüklüğü öğreniyosun, teyzem yıllarca hastane hastane gezmesine ragmen 36 yaşında öğrendi 40 yaşında doğum yaptı.

hani stres diyorum ya, anlıyorum inan çok zor elbet ama 6. ay bittikten sonra çok az daha bekle.
olucak ama bi şekilde olacak aşılamaya gerek kalmayacak.

benim yaşım var. jonguil de varikosel vardı ameliyat oldu bekliyor

canım babamın yeğeni 42 yaşında evlendi ilk çocuğunu 43 ikinci çocuğunu 46 yaşında doğurdu...olacağı varsa öyle bi oluyor ki ne yaşa bakıyor ne de soruna...yeter ki allah yazsın...daha gençsin canım olur yeter ki stres olmasın..

bence düzelmiştir

evet canım biz Allahtan erken fark ettik kimi erkek gurur yapıp kabul etmiyor ne doktora gitmeyi ne de test yapamayı,allahtan eşim bu konuda anlayışlı ,bilinçli biri...

benim yaşım var. jonguil de varikosel vardı ameliyat oldu bekliyor

canım benim yaşı bilmiyodum kusura bakmai ayrıca jonjoil de dediği gibi neler oluyo neler, inanmak zor,
sabredelim, bide erkekleri güçlendirmek lazım, ben bugün yatmadan kahvesini yapıcam o istemeden

bu ay bayram sırasına geldi. telaşeden bir şey yapamadım dolayısıyla stres mtreste yapamadım

bence düzelmiştir

bizim sperm sayımız 35-40 milyon arası normal sperm değerleri 40 milyon fakat hareketliliğin en az %50 olması lazım bizim %20, morfolojinin %30 olması lazım bizim %16 bu değerler ameliyat öncesi değerler...bakalım ameliyat sonrası nasıl oldu değerler en kısa zamanda gidecez doktora...

evet canım biz Allahtan erken fark ettik kimi erkek gurur yapıp kabul etmiyor ne doktora gitmeyi ne de test yapamayı,allahtan eşim bu konuda anlayışlı ,bilinçli biri...

bende burda bu sorunları okuyunca içim içimi yedi adamı doktora götürene kadar beynini yedim. en son gitti de kurtuldu.şükür sorun çıkmadı

canım benim yaşı bilmiyodum kusura bakmai ayrıca jonjoil de dediği gibi neler oluyo neler, inanmak zor,
sabredelim, bide erkekleri güçlendirmek lazım, ben bugün yatmadan kahvesini yapıcam o istemeden

yok önemli değil.benim yaş 36 eşimin yaşı 41. haliyle yavaşlıyor bazı şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…