Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
aman olma canım... daha önce kan testi yaptırmış mıydın...bat günün bugün inş gelmez eğer kan yaptırdıysan çıkmayabilir geç döllenme olmuştur falan inş..

kana gitmedim bu ay.her ay gidiyordum bu ay bekleyeceğim dedim.hamilelik takvimi ekleyeyim bakalım o ne diyor :))

kana gitmedim bu ay.her ay gidiyordum bu ay bekleyeceğim dedim.hamilelik takvimi ekleyeyim bakalım o ne diyor :))

bende gebelik takvimi hesapla diyorum orda yazıyor şu kadar haftalık hamilesin diye eğer 4 haftalık yazısı çıkarsa o zaman kanda çıkıyomuş hamilelik varsa...ben daha o 4 haftalık yazısını göremeden hep adet oldum...

ay akşam akşam cok güldüm...:):) kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz sen 5 ocak demıssın ben 5 kasım anlıyom onu bıde bende ısterdım dıyom :) heheheeh alemsın..dogururken söylede tam olsun adam şok :)

heheheheh:))))valla keşke kalsam beklerm ağzım sıkıdır benim:)aşkım oramda acı var oramda koku var die die gderm dra:)))

ahhhh ahhh keşke

kaç gündür adamıda ekiyorum

Ben de sağ sol yapim bir dahaki ay. Ya da şöyle bir çalkalanırım ohhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…