Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

bende doktor mu olsaydım yada hastanede mi çalışsaydım diyorum.elinin altında herşey yat yat bak

rize canım...yok özel hastane değil buralar çok aşırı yoğun değil ...varikosel ameliyatı için 5 6 ay bekleyenler var biz Allahtan doktor ameliyat tarihi verdiği o ay için de olduk...o bakımdan buralar iyi...

ben son 5 ay içerisinde çektirebilirsem filmi şansım var derim herhalde.ayda 24 kişi ile koca izmir nasıl biter?

valla ayaklarımı dikiyorum daha sonra tekrar çalışıyoruz böyle sabaha kadar oluyor diyordu abartıyo muydu bilmem biraz garip bi kız zaten... o ay değil de 2.ayı hamile kaldı...

hangi erkek dayanır ona.hem sperm bile oluşmaz ki.evde çıplak gezmek ne kadar günah. olacağı vardır olmuştur.abartıyordur bence.yaşı kaçtı?

anca eskileri okudum bitirdim bakın bugün ne oldu.işten çıktım kapıda 2 tane abla vardı.1'i dedi ki ''yolcu mu var kııız''.o nerden çıktı dedim.kirpiklerin top top olmuş dedi.Allah mı söyletti yoksaaaaaaa

hangi erkek dayanır ona.hem sperm bile oluşmaz ki.evde çıplak gezmek ne kadar günah. olacağı vardır olmuştur.abartıyordur bence.yaşı kaçtı?

orası öyle canım...ya bu kız evlenmeden önce diyordu zaten benim sevgilim evde hep çıplak geziyor anadan doğma diye biz kızıyrduk sus kız neler anlatıyon diye...o zaman 23 yaşında idi...

hamilelik belirtilerinde var bu canım...inş vardır adet olmadın hala demi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…