Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

1 saat dayanabilrsem yatıyorum.bazen dayanamıyorum ama genelde 1 saat yatmaya çalışıyorum

tam benim istediğim gibi bir şey ama hazırda dursun ona ihtiyacım kalmasın yani 1 hafta filan yaşasa bardakta ben istediğim zaman enjekte etsem :))

bende bekletiyorum ama dayanabildiğim kadar.1 dakika bile sürmüyor.afedersin adam üstümde ne kadar bekleyebilirim di mi ama

tam benim istediğim gibi bir şey ama hazırda dursun ona ihtiyacım kalmasın yani 1 hafta filan yaşasa bardakta ben istediğim zaman enjekte etsem :))

:)) evet canım iyi olur ama keşke olsa...geçen eşime diyorum ki keşke bilgisayara bağlanan bi ultrason cihazı olsa ne zaman yumurtladım diye baksak o zaman çalışma olsa , acaba çatladı mı diye her ay 1 gün dur ertesi gün çalış bu moda girdik 2 yıl boyunca görev haline geldi resmen...

demek istediğim buydu işte 1 dakika anca dayanıyorum ben

bende anlayamadım.kontrol çizgisi neden silikleşiyor.garip

bende ilçede oturuyorum ama yok. biz 2 kişiydik o daha da uzaktan geliyordu. 3 gün içinde sıra yoksa vermiyorlar.özel hastane mi?hangi il?

bende ilçede oturuyorum ama yok. biz 2 kişiydik o daha da uzaktan geliyordu. 3 gün içinde sıra yoksa vermiyorlar.özel hastane mi?hangi il?

rize canım...yok özel hastane değil buralar çok aşırı yoğun değil ...varikosel ameliyatı için 5 6 ay bekleyenler var biz Allahtan doktor ameliyat tarihi verdiği o ay için de olduk...o bakımdan buralar iyi...

banyo manyo yapmıyorlarmıymış?çalışmıyorlar mı?oldu mu çocukları?

Ya kizlar bisey merak ediyorum ben.Bu tuplerin acik olup olmadigina bakmak icin ayri bir makineylemi bakiyolar nasil oluyor ben muayene oldum burdaki doktor biseyin yok dedi turkiyedekiler pko diyolardi neyse.Tuplere nasil bakiliyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…