Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

bende yaparken amuda kalksak daha mi ileri gider spermler.yada yatarken yere doğru baş aşağı mı yatsam diye düşünüyorum :)))))))))

evet canım bir günde en fazla 3 kişiye bakıyorlar hatta be adetimin 11.günü doktora genel muayene olmaya gitmiştim,içime cesaret girdi hazır il e gelmişken tüplerime de baktırmak istedim ama randevu falan almamıştım tüp için sıra yani,gittim adama rica ettim bugün cesaretim geldi bugün baktıramazsam daha gelmem galiba çok korkuyorum falan filan diye zorla o gün sıra aldım şansa iyi biri çıktı baktırdım o gün tüplerime...ilçe de oturduğumuz için her zaman ile gitme fırsatım olmuyordu ...sende rica et canım eğer çok sıra varsa öne çeksinler...

bugünde aynı şeyi yaparsam boşar artık beni.yok aman dur.çocuk sahibi olcam derken kocamdan olmayayım.

:)) evet de önemli günler olunca napcan canım durmamak lazım:))kız millet adeti bittiği günden başlıyor ara vermeden 20.güne kadar çalışıyorlar...benim bi arkadaşım vardı bakmayın ben burdan bu şekilde konuşuyorum ama şuan kimse çocuk düşündüğümü bilmiyor...düşünmüyoruz diyorummm...arkadaşım evlendikten sonra çocuk çalışmaları yapıyoruz diye bize anlatıyordu ,bi de kız demez mi biz 1 ay boyunca hep yatıyoruz hiç kalkmıyoruz ,sadece yemek yemek için lavabo ihtiyacımız için kalkıyoruz diye,içimden yuh dedim...

İmkanım olsa elimle tutucam spermin kuyruğundan, koyucam yumurtanın yanına hadi bakim kaynaşın dicem. O derece
ay valla 10 tane beğen butonu olsa 10 tane beğenirdim yaa:))))
bende yaparken amuda kalksak daha mi ileri gider spermler.yada yatarken yere doğru baş aşağı mı yatsam diye düşünüyorum :)))))))))
allahım bize akıl fikir versin ya daha neler yapıcaz bakalım:)

o arkadaşının çocuğu oldu mu peki.

bizde ilk aylar böyleydik :) şimdi iki ginde bir ama kuralı var işi :)

delireceğiz yakında takipten zaten

bizde ilk aylar böyleydik :) şimdi iki ginde bir ama kuralı var işi :)

benim arkadaşımın eşi çalışmıyordu bi de belli bi süre çalışmadı o ara hep çocuk çalışmışlar, ayaklarımı dikiyorum havaya yarım saat duruyorum tekrar çalışıyoruz diyordu sabaha kadar böyleymiş:))

benim durum daha vahim. ben nüfus memuruyum her çocuk yazdırmaya gelen erkeklere bile soracağım yakında. gerçi hastane doktor filan soruyorum ama nasıl yaptınız diye de soracağım az kaldı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…