Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

Hee bak ne güzel yaptım sen hala beline yastık koy yat hahaaaytt beceriksiz karı...dermiş gibi di mi

aynen kımı sabaha kadar oyle yatıyo işte tutsun diye bılmıyrm ne bılım tutarsa hersekılde tutar nasıp yaaa elimizden gelenı yapıyrz ya

yok bacım.zaten sperm ulaşması gereken yere max on dakkada ulaşıyomuş.fazla yatmak bişe kazandırmıyor yani..
yap onu 20 dakka tamam işte daha ne...
iyi yatalım hiç kalkmayalım çocuk haberini alana kdr o zaman.olur mu ya

cnm zaten 80 sanıyede ulasıyomus o anda oldu zaten fazlasına gerek yok ......bu spermın nette vıdeosunu ızledımde harbı nasıl farklı bişiy rabbım ya hersey allahtan işte nasıl bır mucızedır

seninle bat tarihimiz aynıymış canım, hiç test yaptın mı ?

cnm zaten 80 sanıyede ulasıyomus o anda oldu zaten fazlasına gerek yok ......bu spermın nette vıdeosunu ızledımde harbı nasıl farklı bişiy rabbım ya hersey allahtan işte nasıl bır mucızedır

Ben de geçen döllenme animasyonu izledim. Yav dedim aslında çok basit. Neden benim gerizekalı yumurtamla kocakafalı kocamn mal spermleri beceremiyorlar şunu ya. Daha ne yapayım dedim yani. Dedim dedim durdum yani.

seninle bat tarihimiz aynıymış canım, hiç test yaptın mı ?

Yok ya yapmadım. Sadece dün ovulasyon testi ile hamileliğini erken öğrenenlere özenip ovulasyon testi yaptım. Çok silik çizgi çıktı yani benim ovulasyon testlerim de hep ikinci silik çizgi çıkar ama bu sefer onlardan da silik çıktı. Sinirim bozuldu. Adetim de gelecek gibi, Pazar'a kadar gelmezse yaparım o zaman. Yoksa Pazar'a kadar değil mezara kadar deyip kaderime ağlayacağım. Sen yaptın mı?

evet yaptım negatif...3 gün var ama çıkar diye düşündüm bakalım hayırlısı

Daha erken gibi yaa.Ovulasyon günün ne zamandı, ovulasyon testi ateş ölçme falan yapıyor musun?

Ovulasyon günüm biraz karışıktı.Regl tarihlerini not ederim, 29 günde bir oluyorum geçen ay da çok geç oldu, yani 9-14 arasıydı sanrım...ovulasyon testi ateş ölçme hiç bir şey yapmadım...sen yaptın mı ?

ne dion ya..
nasıl yapcaz onu..dur yarın bende yapıyım.

ben yapmadım ama biri yapmış ,yazmıştı canım. şöyle oluyor biraz açık yazacam mecbur madem deneyecen:)) eşin bardağa boşalacak sanki sperm testi verir gibi, daha sonra bi şırınganın iğnesiz olacak tabiki plastik kısmı ile spermleri şırınga çekip ,eşin şırınga ile vajinaya enjekte edecek canım sperm bitene kadar böyle yapacaksınız, kadının biri yapmış hamile kalmış o ay...kusura bakmayın biraz alenice yazdım ama arkadaş sorunca mecbur kaldım...

o neymiş öyle ya şırınga falan...
normal yollarla yapınca şırınga kadar içeriye gitmiyomuymuş alla alla

o neymiş öyle ya şırınga falan...
normal yollarla yapınca şırınga kadar içeriye gitmiyomuymuş alla alla

bilmiyorum canım işte çaresizlikten kendileri aşılama yapar gibi yapmışlar...herkes bi yol deniyor canım sanırım spermler daha iyi gidiyor,dışarı fazla akmıyormuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…