Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

Off etrafta hamile olması çok fena. İnsanın yarrebbim ellere vur da bize yok mii diyesi geilr :44: Zaten bu millet patır patır diziyor çocukları nasıl oluyor bu işler yaa. Ne zaman hamile görsem kaçıncı ayında kalmıştır, acaba uğraşmış mıdır ovulasyon testi kullanmış mıdır diye düşünüyorum. :76::76::76: Yok yok biz takıntılıyız anam. Bizden adam olmaz.:95:

Hıhımmm ilk olucak olursa 1.yılımızı doldurduk ama 1yıldır istiyoruz herhangi bişe kullanmadık şimdiye kadar ama yok yok yok sizin nasıl durumlar ilk mi? Yeni mi evlisin?

bızımde gectıgımız temmuzda 2 yıl oldu dogal yontemle korunduk yanı hap falan kullanmadım .korunmayı bırakalı 2 ay oldu ..bızde evlendiğimzde istıyoduk ama esım askeri personeldı evlendık 2 ay sonra sırnaka gıttı 1.5 yıl sonra geldı sonra meslegı bıraktı memurluga gecti yenı tasındık falan derken artık tam zamanı dıyrz esmde cok istiyo bnde rabbim nasıp eder ıns.

bu ay olmazsa önümüzdeki ay kalkıcam amuda.dur sen.

Hımmm hadi hayırlısı inşallah benim kadar beklemeksin umarımm...

De mi de miiii aynen yaaa yalnız değilim bunu bilmek çok güzel.. Evet hamile görünce üstüme üstüme geliyo sanıyorum bi de karşımda gıcık gıcık karınlarını okşuyolar ya Allahımmm anlatılmaz bi duygu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…