Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar bısıy sorcam bnm adet bitti abdestlendiğim gun ilişki oldu sonra ertesi gun yıne oldu gögüslerimde agrı var ayrıca karnımda kasıkta yanı hafif agrılar var normalde benim adet gelmeden 1 hafta once falan karnım agırır gogus siser acır ama adetin 2. 3. gunu hıc bıyermde agrı olmaz yanı vucudum cok rahatlar ama şimdi goguslerim adet olcakmısım gıbı agrıyo dokunamıyrm sonra kasıklarım da mnık mınık agrılar...yani ilşkiden hemen sonra belirti olmaz dogru ama 6 gun sonra baslarmıs hatta 6 gun sonra kanda bile gebelik belli olurmus ...acaba bnmkısı ne ki?

yok tatlım gidemedik fırsat kolluyoruz doktora gitmek için,meraktan çatlıyorum ama yapacak bir şeyimiz yok şuan...inş doktor kontrolünde moralini bozacak sorun çıkmaz...gelişmeleri yaz canım...

Tamam hemen yazarım zatenn bi gitsem de bi rahat etsemmm... Bu arada ben dün buradaki batı tıbbı hastanesine gittimm ama hamilelik için gitmedim ona genel muayene için gittim, çok ilginç bunların hastaneleri yaa.. Adam sadece tansiyonumu ölçtü, dilime baktı, ve yaklaşık 30dk boyunca benim şikayetlerimi dinledi ve dinlerken de bi sag bileğimden nabzıma baktı i sol bileğimden nabzıma baktı sürekli hiç bırakmadan... Sonra bana bi ilaç karışımı yazdı, yaklaşık 300 tl tuttu.. Tabi ben ilacı almadım boşuna gittim gibi bişe oldu ama olsun bayadır aklımda vardı en azından aklımda kalmadı

alala garip bi muayene olsun canım en azından bir şey çıkmamış...kafa rahatlığı çok önemli canım.. eşim de sorun olduğunu bilememe rağmen aklımda kalmasın diye gittim tüplerime baktırdım bi o kalmıştı yaptırmadığım o yüzden şuan o konularda kafam çok rahat...

Son düzenleme:
çalişmalar super hayatım adet yeni bıttı sayılır benım adam acısını cıkarırcasına ust uste yapıverdık iştebnmde bat 20 kasım yakınmısız seker

üstüste yapmak sperm kalitesini düşürürmüş cnm . Bizimde yeni bitti sayılır. 3 gün fln full yaptık dün ara verdik . Bugün yaparız belki. Ara vermek önemliymiş

Evet yaaa ben de acaba demek istemiyorumm, su acaba ile başlayan cümleler yordu benii:26::26::26:

bende dönüyorum heryerime bulaşsın girecekse heryerden girsin diye ama 2-3 saat yatsan daha iyi

Ay ben hiç öyle dönmeyi denemedim bir dahakine öyle yapiyim bari Öyle yastık koyup yatıyorum ben sadece Allahım daha neler yapcam ya biri şuraya ben ilişki sonrası parende attım ve amuda kalktım hamile kaldım yazsa onu da yapıcam.

:)))) canım neler yapan var , eşinin spermlerini bardakta toplayıp şırınga ile aşılama yapar gibi spermleri vajinadan gönderenler var..tam açık yazamadım anlayın işte:))

Son düzenleme:

Kocişler sonunda delirdi bu garı diyecek valla Benim kocayı bir görseniz. Kendi alışmış. Yaptıktan sonra yastığı koyuyor. Gidiyor bir bardak su getiriyor Peçete kolonya fln getiriyor. Bazende wc gitmem gerekiyor gitme diye kızıyor

Geçen gelmiş diyor ki . ;
Nazlı bir taktik buldum . Şimdi eğer peçeteyi burup burup tıkarsak geri akamaz. Kalksan gezsende bi yatarsın geri gider ah kocacım ahhhhh

üstüste yapmak sperm kalitesini düşürürmüş cnm . Bizimde yeni bitti sayılır. 3 gün fln full yaptık dün ara verdik . Bugün yaparız belki. Ara vermek önemliymiş

evet cnm duydum bunuda ama benmkı durmadı kii...bızde bugun dinlenırız heraldeen ideali 3 gunde bir yapmak yada 2 gunde 1 yapmak ...sizin kacıncı denemenız cnm

aynen bnmkıde gndermıyo belli bı sre wc ye

kusura bakmayın okudum yazdıklarınızı da çok güldüm..Allah en kısa zamanda göndersin bebişinizi göbüşünüze..

Allah tüm isteyenlere versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…