Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Hmm benim bat haftaya çarşamba, akşam yine midem altüst oldu ama hamileyim demek istemiyorum,
geçen ayda böyleydi sonuç negatif beklicem işte

canım belirtiler hiç belli olmuyo ya.ben bu ay hamile değilkenki belirtileri yaşadım.
kendimi umutlandırmamak için hiç iplemiyor ayağına yattım.sonucu gördük.
belirtileri boşver ama kendini kolla.

hafta sonu hafta sonu nere gidim lan.randevumu aldım.cumartesi gidecem.
dün hava pek güzeldi.gezdim tozduk acıcık.şimdide temizliğe giriştim.anaaaağm evi bok götürüyo laaağğğnn..

Ben biliyom işte dün seni sordular nirde bu kız diye geziyodur fıldır fıldır dedim. Ne bilim gızım belki bu sabah gitmişindir diye şeyettim

Son düzenleme:
Ben biliyom işte dün seni sordular nirde bu kız diye geziyodur fıldır fıldır deyu. Ne bilim gızım belki bu sabah gitmişindir diye şeyettim

gezdim lan napim az kafa dağıttık.türbeye filanda gittim.dua filanda ettim.allah kabul etsin.
sonracıma.he işte cumartesi kendi doktoruma gideceğimdir balum.

gezdim lan napim az kafa dağıttık.türbeye filanda gittim.dua filanda ettim.allah kabul etsin.
sonracıma.he işte cumartesi kendi doktoruma gideceğimdir balum.

Aferin kızıma Allah kabul etsin bize de edeydin azcuk eheh
belki daha fazla, bide gecikti ne umut ne umut :)

ben bu ay yumurtlama döneminde çalışamadım da ..

yani olmama ihtimali % 75 fln

İyi yüzdelik vermişin ihtimal baya yüksek demek ki

Hadi gızlar ben yemeğe çıktım sonra işlerim var. Akşam gelin haaa

az önceki alıntılı mesajımda b.k yazmak ister iken bok yazmışım.sevgili kk üyeleri çok kusura bakmayınız.lütfen şikayet etmeyiniz.

allaha çok şükür bizde öyle problemler yok.birde aynı evde kalıyorsanız zor tabi
ama eşinde sorun olunca en azından kendini rahatlatabilirsin. eşim baktırdı problem yok şu an olmuyor diye üzülüyorum bende mi problem var yumurtam mı oluşmuyor çatlamıyor mu tüplerim tıkalı mı kilomdan mı filan filan.bu sefer eşime karşı kendimi suçlu hissediyorum.ya çocuğumuz olmazsa benim yüzümden çocuğumuz olmuyor filan diye.eşime de diyorum olmazsa ne yaparız diye.olacak sen merak etme diyor sağolsun oda ama işte ben kendimi yiyorum.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…