Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
sinirlerim cok bozuk bebek istedik korunmayı bıraktık kasıntı basladı bende temmuzdan beri var vucudum kabarıyo yumruk kadar ne biçim sişişyo kasıntıdan duramıyorum kanda bi,şiy var zannetik prof.dr a gittik bişiycik demedi ilaç kullanıyorum bebek olursa kaşıntı ılacını kullanamıycam ne yapıcam bilmıyrm... rabbim inş bıyolunu bulacak neylerse guzel eylerr...

ben çalışma malışma yapmakta istemiyorum.sıkıldım olmuyorsa olmuyor

cnm hayırlısı tabi saka bıyana rabbim nezamn verecegini elbette biliyo biz elimizden geleni yapalımda bnm bi arkadas bebegi olmuyodu 3 yıldır artık tup bebek flan denıyceklerdı salı gunu hamile oldugunu öğrendi dusun yani hersey rabbimden ....

ben çalışma malışma yapmakta istemiyorum.sıkıldım olmuyorsa olmuyor
canım sen sıkıldıysan biz ne yapalım 2 yıldır çalış çalış bi türlü tutturamadık çalışmayı mı bilmiyoruz ne:)) bizim burda bi kadın evlendi 9 ay boyunca çocuk istemelerine rağmen çocukları olmuyordu her ay komşuları kadına soruyordu yok mu gebelik diye en sonunda kadının biri çıktı siz yapmayı mi bilmiyorsunuz niye olmuyor demez mi:) ne insanlar var işte...

Son düzenleme:

öyle de her ay negatifi görmek can sıkıyor.yaşımda 36

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…