Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kasimda evlendik
benimde esiminde doğum gunu kasimda
Allahim kasimda da bebisimizi nasip eder inşallah isteyen dileyen herkese verir

1 sene oldu evleneli 4 aydir dusunuyoruzz her ay bir stres her ay bir heyecan hayirlisi diyoruz artik

Canım benim inşallah uğurlu gelir burası da, güzel haber alırız hepberaber :)

Listeye beni de ekler misiniz? 1 kasım benim de..Hep takip ediyorum burayı ama hiç mesaj yazmamıştım belki işe yarar:)

Ekliyorum tatlım hemen, umarım işe yarar canım, ümitliyiz :) Hoşgeldin..

Benim eşimde bıktı. Neredeyse her ay akşamları içime kurt düşüo ya bişey varsa die. Hadiii çık nöbetçi eczane ara Eczanenin önünde de testi kim alacak kavgası yapıyoruz:)))

bende bu ay bati beklicem diyorum dayanamiyorummm yine aliyorum
aldim mi da 5-10 tane aliyorum artik eczaneye girmeye çekiniyorum :18:

Sonra da bu test yanlış daha çıkmaz erken daha deyip at çöpe gitsin

Benim eşimde bıktı. Neredeyse her ay akşamları içime kurt düşüo ya bişey varsa die. Hadiii çık nöbetçi eczane ara Eczanenin önünde de testi kim alacak kavgası yapıyoruz:)))

Kız inanmıyorum ya, biliyo musun o kadar çok test alıyorum ki, bide 5 tane ayrı eczane var etrafımızda ve ona rağmen bıktırdım adamları, çekiniyorum artık, bazen hem kendim alıyorum gündüz hemde eşimede gelirken getir diyorum, evde bulunsun dimi :)) Peynir ekmek gibi gidiyo son bir hafta :) Sonra yapıyorum, dediğin gibi çıkmazsa diyorum bu bozuk zaten markasını da duymadım hiç önce, başka eczaneden aldırıyorum tekrar :) Bide yaptıklarımıatmıyorum bekletiyorum niyeyse sanki,sanki pozitife dönüşecek. Manyak oldum kız düşükten sonra iyice psikopata bağladım, böyle oldum

herkes akisina birakin diyor ama insanin aklindan cikmiyor kii

kızlar aralık için topik açarsanız benim bat 29 kasım şimdiden belirteyim bu aydanda umut yok yani

şimdi yine ovulasyon testi yaptım negatif yok bende bir şey

yaa valla umutlarını kırmak istemem ama benim geçen ay ve daha önce b,r kere daha ovülasyon testlerim pozitifti adetten bir kaç gün önce.. ama sonuç hüsran oldu. battan 1 gün önce yapmıştım en son pozitif. dedim sabaha gebelik testi yapayım. sabah ateşim düşüktü anladım adet olcağımı vee malım son

amin hepimize sağlıkla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…