Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
1 sene oldu evleneli 4 aydir dusunuyoruzz her ay bir stres her ay bir heyecan hayirlisi diyoruz artik :KK43:

Canım benim inşallah uğurlu gelir burası da, güzel haber alırız hepberaber :)

Listeye beni de ekler misiniz? 1 kasım benim de..Hep takip ediyorum burayı ama hiç mesaj yazmamıştım belki işe yarar:)

Ekliyorum tatlım hemen, umarım işe yarar canım, ümitliyiz :) Hoşgeldin..

Benim eşimde bıktı. Neredeyse her ay akşamları içime kurt düşüo ya bişey varsa die. Hadiii çık nöbetçi eczane ara :KK52: Eczanenin önünde de testi kim alacak kavgası yapıyoruz:)))

bende bu ay bati beklicem diyorum dayanamiyorummm yine aliyorum
aldim mi da 5-10 tane aliyorum artik eczaneye girmeye çekiniyorum :18:

Sonra da bu test yanlış daha çıkmaz erken daha deyip at çöpe gitsin :KK5:

Benim eşimde bıktı. Neredeyse her ay akşamları içime kurt düşüo ya bişey varsa die. Hadiii çık nöbetçi eczane ara :KK52: Eczanenin önünde de testi kim alacak kavgası yapıyoruz:)))

Kız inanmıyorum ya, biliyo musun o kadar çok test alıyorum ki, bide 5 tane ayrı eczane var etrafımızda ve ona rağmen bıktırdım adamları, çekiniyorum artık, bazen hem kendim alıyorum gündüz hemde eşimede gelirken getir diyorum, evde bulunsun dimi :)) Peynir ekmek gibi gidiyo son bir hafta :) Sonra yapıyorum, dediğin gibi çıkmazsa diyorum bu bozuk zaten markasını da duymadım hiç önce, başka eczaneden aldırıyorum tekrar :) Bide yaptıklarımıatmıyorum bekletiyorum niyeyse sanki,sanki pozitife dönüşecek. Manyak oldum kız düşükten sonra iyice psikopata bağladım, böyle oldum:KK52:

Kız inanmıyorum ya, biliyo musun o kadar çok test alıyorum ki, bide 5 tane ayrı eczane var etrafımızda ve ona rağmen bıktırdım adamları, çekiniyorum artık, bazen hem kendim alıyorum gündüz hemde eşimede gelirken getir diyorum, evde bulunsun dimi :)) Peynir ekmek gibi gidiyo son bir hafta :) Sonra yapıyorum, dediğin gibi çıkmazsa diyorum bu bozuk zaten markasını da duymadım hiç önce, başka eczaneden aldırıyorum tekrar :) Bide yaptıklarımıatmıyorum bekletiyorum niyeyse sanki,sanki pozitife dönüşecek. Manyak oldum kız düşükten sonra iyice psikopata bağladım, böyle oldum:KK52:

herkes akisina birakin diyor ama insanin aklindan cikmiyor kii :KK43:

kızlar aralık için topik açarsanız benim bat 29 kasım şimdiden belirteyim bu aydanda umut yok yani:KK31:

şimdi yine ovulasyon testi yaptım negatif :KK43: yok bende bir şey :KK43:

yaa valla umutlarını kırmak istemem ama benim geçen ay ve daha önce b,r kere daha ovülasyon testlerim pozitifti adetten bir kaç gün önce.. ama sonuç hüsran oldu. battan 1 gün önce yapmıştım en son pozitif. dedim sabaha gebelik testi yapayım. sabah ateşim düşüktü anladım adet olcağımı vee malım son:KK30:

X