Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bende 1,5 yıl bekleyıp bayramanın klome kullanarak 3.günü bu müjdeli haberi aldım kızlar. şuan 2-3 haftalık sanırım...
2 kasımda dr gideceğim vajınal muane olmak istemiorum bişi olur die.. bırde beta hcg değerim adete 2 gün kala 42,3 adet günü 166,16 cıktı değerim artıyor ama geç döllenme sanırım.. rabbim sizlerede bu duyguyu yasatsın(suan bişey hidetmesemde :)

Bacım valla artık türkü söyleyesim geliyo, geçmiiiyyorrrr günleeerrr yaarrrr yarrrrr yar diye :)

Yalelliii yalellliiii bebiş bir gelemedi yalellliiiiii
O kadar uğraştık babiş yorgun bitkin düştü yalellliiii
Anandan soğuyacak babişin sonunda yalellliii yalelliiiii
Şeyetmekten incecik oldum yalellliii yalellliiiii
Milletin karın burnunda benim tık yok yalellliiii
:118::118::118::118::118::118:
Bu olurmu lsajdhşaksjhdşklj :

Haydi bakalım hayırlı uğurlu olsunnn bir avazda kucağın bebişler dolar

AAAyyyyyy canıııımi hayırlı olsun, nasıl heyecanlandım kız, sanki ben hamileymişim gibi, allah tamamına erdirsin, allah bir nefeste doğurmayı nasip etsin, sağlıkla, hayırlısıyla kucağına al inşallah.
Değerlerinin artışından bana sanki ikizmiş gibi geldi tatlım, ikigünde 4 kat artmış, hadi hayırlısı canım benim, çooook sevindim

çok güldüm rabbim gönlünüzae göre versin bilirim her ay o kırmızı kart yiyince ki surat
yaleliiii yalelliiiiiiiiii o kocaaa daha ne istiyiyiiiiiii
bulmuş sen gibi gacıyıııı yalleliiiiiiiiiii
öpsün başına koysun yalelliiiiii

her gün mik mik den kim ölmüş yaleliiii

Bu şarkı benimde duygularıma tercüman oldu haha çok güldürdün beni canım

:))))) Allahım ya güldürdün beni kızz, sen beni güldürdün allahta seni güldürsün inşallah :))

ahahahaha kim ölmüş bilmemde sonunda benimki ölecek yalelliiii
artık sapıkmısın be diye dalga geçiyor yalelliiiiiii
resmen köşe bucak sıkıştırıyorum yalelliiiii
Ne yedireceğimi şaşırdım yalellliiiii

kıh kıh kıh amma güldüm

cokkk saol ne akdar içten yazmışsııın öyleee çok teşekkür ederim... sende en yakın zamanda müjdeli haber ver inşallahhh daha dr gitmeidm bilmiorum ki ikizmi tek mi aman eli ayagı düzgün sağ sağlim gelsinde onun o totosunu ısırıcam her ay ben ağlaya ağlaya eve giderdim adet günleri neden olmuor die birde pkoyum dr umutsuz olmaz filan dedikçe dahada morlaım bozuluodu ama benim sıpaaa inşallah sevincimi kursagımdan bırakmaz uslu uslu gelir anasını babasını sevindirir...

Laaannn ölecem gülmekten, :))))))

Haydi bakalım hayırlı uğurlu olsunnn bir avazda kucağın bebişler dolar
amiin hepimizin inşallah
yaleliii yaleliiiiiii ah ben neapayım yaleliiii hamiş olduğum günden beri mik mik yapmıyooo yaleliii
bu çocuk aşkımıza su döktüüü yaleliii
kor gibi yanıoooom yaleliiii bu kocadamı iş yok acep yalelliiii
Laaannn ölecem gülmekten, :))))))

güleliiimm eğlenelim

ldşskflşashd hahahahahahhahaha

bebek için isteriz yapmazlar
bebek olur yapmazlar
yorgun olurlar yapmazlar
aşırı heycan olur yapmazlar
uyuyakalır yapmazlar
sabah iş var geç oldu yapmazlar
Valla bizden çok bahane buluyorlar

Bir ara şey vardı .
Kızlar neden vermez

Şimdi erkeklerde var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…