Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
günaydın kızlar...ya herkesin battaşı var benim neden yok kendime battaş arıyorum yok mu 7 kasım bat tarihi olan...tarantula bak sen uyurken ben topiğine kişiler arıyorum hadi yine iyisin gebelik testi yapacak kişiler artıyor:)))

Sağol bacım sağol, senin hakkını nasıl öderim bilmiyorum, acaba sanaaaa tefalden bir boncuklu çorap versem ödeşir miyizkiiii :)

canım merhaba bende aranıza katılmak istiyorum. batım 3 kasım ekleyebilir misin listeye. şimdiden teşekkürler :KK16:

Merhaba kızlaaaar. Bende geldim .
Bat 15 Kasım ...
Zaman geçmek bilmiyor:KK50:

Çalışmalara tam gaz devam :KK52::KK52:

1,86 çıktı ama bugun 3.gün gecikmemde hala hastalanmadım midem bulandım ve kusmam başladı acaba yükselirmi bu değer ?

Sevgili kızlar hoşgeldiniz, hemen ekliyorum sizleri de :)

Sağol bacım sağol, senin hakkını nasıl öderim bilmiyorum, acaba sanaaaa tefalden bir boncuklu çorap versem ödeşir miyizkiiii :)

:)) ödeşiriz canım:)) ovulasyon testi yaptım bugün 13.günüm galiba yarın t çizgisi tam olarak koyulaşacak...ama bugünkü nne silik ne değil dün çalışmalar olmuştu bugün çalışma yapsak mı ya yoksa yarın çizgi koyu çıkacak anladığım kadarıyla yarın mı yapsak ... bi de bizim morfoloji sorunumuz var doktorlar bir gün bekleyin diyor ama ya bu gece çatlarsa:SS akşam yatmadan önce tekrar ovulasyon testi yapsam mı acaba???

Son düzenleme:
:)) ödeşiriz canım:)) ovulasyon testi yaptım bugün 13.günüm galiba yarın t çizgisi tam olarak koyulaşacak...ama bugünkü nne silik ne değil dün çalışmalar olmuştu bugün çalışma yapsak mı ya yoksa yarın çizgi koyu çıkacak anladığım kadarıyla yarın mı yapsak ... bi de bizim morfoloji sorunumuz var doktorlar bir gün bekleyin diyor ama ya bu gece çatlarsa:SS akşam yatmadan önce tekrar ovulasyon testi yapsam mı acaba???

Canım zaten ovulasyon testinde T çizgisi C çizgisinden daha koyu çıktıktan yaklaşık 24saat sonra çatlar yumurta, yani buna göre bugün bekleyip yarın deneseniz daha mantıklı olur gibi geliyo, hem bebişinizde mantıklı bi insan olur böylece:)

Canım zaten ovulasyon testinde T çizgisi C çizgisinden daha koyu çıktıktan yaklaşık 24saat sonra çatlar yumurta, yani buna göre bugün bekleyip yarın deneseniz daha mantıklı olur gibi geliyo, hem bebişinizde mantıklı bi insan olur böylece:)

evet canım yarın inş t çizgisi koyu çıkar...ah o bebişimiz bi gelse ah ah inş bir gün o günleri görürüz...

Kızlar benim bat 1 kasım ve çok merakla bekliyorum sizce ne zaman test yaptırmalıyım:18:

Canım merhaba. BATın 1KASIM ise bence en azından 30 Ekime kadar beklemelisin kan testi için hatta bekleyebilirsen 1 kasımı beklesen daha iyi olur bence ama, gebelik testi üretici şirketin ortağı çirkin örümcek olarak sana söyleyebileceğim, evde benimgibi habire test yapabilirsin :)

Listeye ekliyorum seni dehemen, umarım gelmiştir bebişin :)

1,86 çıktı ama bugun 3.gün gecikmemde hala hastalanmadım midem bulandım ve kusmam başladı acaba yükselirmi bu değer ?

canım benim 1 çıkmıştı yükselmedi hiç geciktim ama adette olmamıştım.yükselebilir belli olmaz ama sabret sen yinede 2-3 gün tamam mı ?

canım merhaba. Batın 1kasım ise bence en azından 30 ekime kadar beklemelisin kan testi için hatta bekleyebilirsen 1 kasımı beklesen daha iyi olur bence ama, gebelik testi üretici şirketin ortağı çirkin örümcek olarak sana söyleyebileceğim, evde benimgibi habire test yapabilirsin :)

listeye ekliyorum seni dehemen, umarım gelmiştir bebişin :)
ekleyin çok sevinirim ama bu listeyi ben nerden görebileceğim

Ya kızlar bugün içimde bi sıkıntı var böyle sebebini bilmediğim, bütün sülaleyi aradım, başı dertte olan da yok ama hala için sıkılıyo yaaa :KK43:

X