Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

allah allah ne garip bir durum.peki kan değerin kaç çıktıki.

ee gebelik takvimin var ama ? :)

günaydın kızlar...ya herkesin battaşı var benim neden yok kendime battaş arıyorum yok mu 7 kasım bat tarihi olan...tarantula bak sen uyurken ben topiğine kişiler arıyorum hadi yine iyisin gebelik testi yapacak kişiler artıyor:)))

Merhaba kızlaaaar. Bende geldim .
Bat 15 Kasım ...
Zaman geçmek bilmiyor

Çalışmalara tam gaz devam

selam fıstıklarr )

pazartesi 27. günde yaptırdığım negatif kan tahlilinin üstüne , hala beklemedeyim. adet olmayacağımı biliyorum çünkü bu ay adet düzenleyici kullanmadım. gelecek perşembe ine gidecem doktoruma , geç döllenme yoksa gelecek ayın planlarına başlarız artık

herkesin gönlüne göre olsun inşAllahh

aman adetin gelmesin de kan testi negatif çıkıp sonradan çok okudum burada pozitif çıkanı...adetin gelmedikçe gebelik olma ihtimali daha artıyor

aman adetin gelmesin de kan testi negatif çıkıp sonradan çok okudum burada pozitif çıkanı...adetin gelmedikçe gebelik olma ihtimali daha artıyor

ama benim adetin kendi kendine gelmek gibi bir huyu yok malesef

ne diyeyim "umut fukaranın ekmeği"

haftaya perşembe gidecem doktora

Canım merhaba, kan testini ne zaman yaptırdın? Eğer erken yaptırdıysan çıkmamış olabilir, ama bugün yaptırdıysan olsaydı çıkardı bence. Ama yoksa da üzülmek yok, çalışmaya devam, sen, eşin ve bebeğin için hayırlı olan zaman geldiğinde olacakbebişin inşallah. Ekliyorumseni de listeye tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…