Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

:)))) alemsin kız :))) valla kışkırtmam eğer istemiyorsan yapmayı gerçekten :)

asli görevi bu :)) acaba gebelik testi satan şirketle filan ortaklığımı var :)

:)))) alemsin kız :))) valla kışkırtmam eğer istemiyorsan yapmayı gerçekten :)

canım benim şaka yapıyorum:)) her ay sabırsızlanıyor, test yapmak çok istiyorum ama 2 yıldır o boş testi görmek beni üzüyor gerçekten...1 yıldır hiç test yapmıyordum eşim 3 ay önce ameliyat olunca tekrardan ümitlenmeye başladım geçen ay yaptım 1 yıl aradan sonra çok heycanlanmıştım ama maalesef adet oldum bu ay ovulasyon testim var bat günü yapacam canım:))

kayboldu yalnız kendileri :))

hahahahah :))))))))))))))))))))) madem gebelik testi satan firma ile ortaklığı var, bi kıyak yapsın artık :)))))))))))))))

bence de şüpheleniyorum:)) tarantula bence sen herkese bir miktar test alıp dağıt :)

olabilir canım:)) bu ay gebelik testi satışlarında patlama olacak bence:))

asli görevi bu :)) acaba gebelik testi satan şirketle filan ortaklığımı var :)

Seviyorum hepinizi çılgın bacılarım benim, testleeerrrrrrrrrrr şirketten, herkese benden test :)

bu arada listemize baktım 25 ekimden itibaren 30 ekim 31 ekim 1 kasım falan bat bekleyen çok kişi var inş o bat günlerinde böyle hamilelik haberleri alır seviniriz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…