Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kızlar benim göğüslerimin uçlarında değişiklik yok ama etrafındaki kahverengi halkanın çevresinde çok çok daha açık kahverengi bir halka daha oluştu. Sizce nedir bu?

Tuğçem canım çok heyecanlıyım, çok ümitliyim, testi yapar yapmaz yaz mutlaka

cok sagol trantula ama....
malesef negatif.
uyku sersemliğiyle gözümü ovuştura ovuştura defalarca baktım durdum.
çizgi mizgi yok anacım.
ama neden bilmiorum hala hissediorum var bi değişiklik vücüdümda.
yarın yeniden yapacağim.
hayırlısı olsun .
olsa da sevineceğim.olmasa da sevineceğim.
kısmet!!!!

Canım zaten erken, varsa bile çıkma ihtimali zayıf biliyosun adet günügeçmeden. Bi sabah bide bakmışsın ki bir çizgidaha :)

selam kızlar. adetin ilk gününden itibaren adaçayına tam gaz devam bugün 7. günüm .. ateş tablosuna da başladım bugün sabah 36,7 çıktı . bir kaç güne ovülasyon testlerine de başlayacağım .
bakalım 2 aydır adetlerim düzensizdi bu ay hiç gelmez inşallah :)
kendi kendimi çok sıkı takip altındayım . tam teşekküllü takip ediyorum . yumurtlama günümü kaçırmamak için.
Allahım bana da isteyen herkese de başta sağlıklı evlatlar nasip etsin .. ama bana ikiz kız verirse cimcime bir şey vallahi çok mutlu olurum :)))

önümüzdeki planlara bakalım diyorsun yani dünya güzeli... 22 kasım canım :)

sen ne yaptın durumlar nasıl?

Bi kere şunu belirteyim, dünya güzeli sensin :) Ben yaşlı bir kadınım :)
Yanibu ay olmadı diye pesmi edicez, tabiki yeni planlar yapıcaz. Hemen güncelliyorum BATını tatlım tatlım.
Bu arada ben hala temizlik yapıyorum, tam temizlikçi oldum ya

yaşlıymış pehh buradaki arkadaşlar seni görseler bu cümleyi kurdun diye seni taşa tutarlar

ya bi dinlen artık ya çok yordun kendini ama
bir de ya hamileysen bak ya hiç akıllanmayacakmısın dikkatli olman gerek s
enin

Canım benim teşekkür ederim, bu yazdıkların senin kalbinin güzelliğinden. Az kaldı zaten canım balkonlar kaldı sonra bitiyo, sonra dinlenecem bol bol :)

Canım benim teşekkür ederim, bu yazdıkların senin kalbinin güzelliğinden. Az kaldı zaten canım balkonlar kaldı sonra bitiyo, sonra dinlenecem bol bol :)

iki dünya tatlısı çocuktan sonra değme çıtırlara taş çıkartırsın ama ne hikmetmetse bu sadece benim kalbimin güzelliği oluyor

üşütme balkonları yıkarken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…