Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
gerilmeeee gerilmeeeee, daha çok yenisin.

bazı vücutlar kendini savunmaya alırmış spermlere karşı, içimden bir ses sanki aralık başı gibi hamile kalacaksın dedi ama inşallaaahh daha erken olur canım

hayırlısı artık :) Beklemek ve düşünmemek lazım sanırım çok fazla.

Bacılar ben de geldım.
Napacaz bekleyeceeezz e mecbuurr!!!!
Benim 26 ekim.
Sabah erkenden kalkıp test yapcam.
Uyuyayım da gecsın zaman bari((

Bacılar ben de geldım.
Napacaz bekleyeceeezz e mecbuurr!!!!
Benim 26 ekim.
Sabah erkenden kalkıp test yapcam.
Uyuyayım da gecsın zaman bari((

ayyy tuğçeeee sen bizi çatlatıcan kızz :) yat uyu hemenn kaybolllll, sabahta hemen yap testi ama bak negatif çıkarsa üzülmeeee daha var nasılsa bata :)

Nie kızzz?
Aşk olsun!
Bak negatif çıkarsa hiçbi tesellini kabul etmem ama(((

bak yaaaaa, ama ben ne dedimmmmmmmmm üzülmek yooookkkkkkkk çünkü bata daha çok varrrrrr :) hem negatif çıksa bileeeee dualarlaaaa, kürlerleeeee, dileklerleeee o bebekler buraya gelecekkkkkkkkkkkkkkkkkk

Bata 9 gün bu ay akıntılarınıda kasık ağrılarımıda kafaya takmıyorum geçen ay nasıl bir hüsran oldu bu ay moralimi çok yüksek tuttum kocamla sadece istekli olduğumda temas oldu bu topikte ki tüm arkadaşlarım inşallah rabbim bizede en kısa zamanda anne olmayı nasip eder rabbim hepimize hayırlısını versin dualarım sizinle

inşallah cnm.

diğer topik ilk gözağrım orayı hiç bırakamamama farklı başlıklarda farklı paylaşımlar da güzel

Tatlım seni de ekliyoruz hemen. Ayrıca hiçkimsenin hiçbir yeri bırakmasına gerek yok ki, zaten amaç derdinden anlayacak insanlarla bir araya gelmek değil mi, ne zaman hangi topicte rahatlıyosan, o zamanda orda olursun :) No problem yani rahat ol canım :)

Eveet, bu durumda napıyoruz, planlandığı üzere regl oluyoruz, belki de olmuyoruuuuuzzzzzz :))

Son düzenleme:

İnşallah canım inşallah, allah önce olmayanlara versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…