Gebeliğe Hazırlık Bat Tarihim Ve Bal Tarçın Çörek Otu, Yardımcı olur musunuz?🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kist çok kötü bir şey ya inşallah kimsenin başına gelmez konusunu açtım ya kesin başıma gelir bu ay inşallah gelmez 🤲
Besinlerin de etkisi çok fazla ek gıda almayı düşünüyorum ocean mummy falan bugün doktora sorarım gidersem folik asit falan verebilir ekstra.
Bat 1 Mart senin ne zaman.
Ben normalde hemen kalkardım bu ay buna da dikkat etmeye çalışıyorum. Bana yalan geliyordu hemen kalkma yat diyen çok oluyordu da dinlemiyordum. Sizin ne sorun var ikinci çocuk mu düşünüyorsunuz
Daha önce olmuş muydu kist? İnş olmayız hiç birimizde 🤲
Değerlerim düşük hormonal durumlar, inş yine nasip olur🤲
Sende sıkıntı neydi?

Daha önce olmuş muydu kist? İnş olmayız hiç birimizde 🤲
Değerlerim düşük hormonal durumlar, inş yine nasip olur🤲
Sende sıkıntı neydi?
Günaydın canım ☀️
Ben daha önce kist yaşamadım ama kötü bir şey olduğunu duydum. Sen yaşadın mı bilmiyorum da kimse yaşamasın ya.

Değerlerin normale gelmesi için neler yapıyorsun. İnşallah isteyen herkese nasip olur 🤲

Biz de bilinen bir sıkıntı yok. Dedim ya önceden hep hemen kalkıyordum ona bağlıyorum. Bir de psikolojikmen olabilir. Bu ay vitamin falan kullanmaya başladım inşallah etkisini faydasını görürüm ❤️

Günaydın canım ☀️
Ben daha önce kist yaşamadım ama kötü bir şey olduğunu duydum. Sen yaşadın mı bilmiyorum da kimse yaşamasın ya.

Değerlerin normale gelmesi için neler yapıyorsun. İnşallah isteyen herkese nasip olur 🤲

Biz de bilinen bir sıkıntı yok. Dedim ya önceden hep hemen kalkıyordum ona bağlıyorum. Bir de psikolojikmen olabilir. Bu ay vitamin falan kullanmaya başladım inşallah etkisini faydasını görürüm ❤️
Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum olduğu kadar, inş çok bekletmez Rabb'imiz 🤲

Hanımlar geçen ay adetim bi hafta gecikti,
adet sonrasında erken yumurtlama oldu.
şimdi bat ne olacak benim? Yumurtlamadan 14 gün sonra mı?
Yoksa gecikmeli olduğum tarih mi?

Ve bal tarçın çörek otu karışımı yapanlar;
Erken yumurtlama yaptı mı bu kür?
Yumurtlama günleri daha sancılı mıydı, sonuç alabildiniz mi?
İyi akşamlar konu üzerinden geçmiç ama yazmak istedim ben bu ay kürü yaptım. Bende erken yumurtlama yaptı ve daha 5-6 gün vardı adetime. Bugün hamile olduğumu öğrendim. Tabi rabbim nasip etti ama çörek otunun faydası oldu bende

İyi akşamlar konu üzerinden geçmiç ama yazmak istedim ben bu ay kürü yaptım. Bende erken yumurtlama yaptı ve daha 5-6 gün vardı adetime. Bugün hamile olduğumu öğrendim. Tabi rabbim nasip etti ama çörek otunun faydası oldu bende
Hayırlı olsun.
Erken yumurtlama yaptı bende de ama sonuç alamadım maalesef.

Merhaba bende de erken yumurtlama mı oldu bilmiyorum ama hiç yumurtlama akıntı falan bişey hissetmedim. Ara ara sancılarım oluyor şuan 2 gün geçti adetimin sende ki belirtiler neydi

X