Gebeliğe Hazırlık Bat Tarihim Ve Bal Tarçın Çörek Otu, Yardımcı olur musunuz?🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hayatlarrr

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
6.101
1.519
44
Hanımlar geçen ay adetim bi hafta gecikti,
adet sonrasında erken yumurtlama oldu.
şimdi bat ne olacak benim? Yumurtlamadan 14 gün sonra mı?
Yoksa gecikmeli olduğum tarih mi?

Ve bal tarçın çörek otu karışımı yapanlar;
Erken yumurtlama yaptı mı bu kür?
Yumurtlama günleri daha sancılı mıydı, sonuç alabildiniz mi?

Ben bal çörek otu yediğim ay üç gün erken regl oldum.

Evet bi de yumurtlama günü ayıptır söylemesi kanlı akıntı oldu hatta dedim işe yaradı herhalde yerleşme kanaması falan diye ümitlendim ve erken olunca şaşırdım
Adet bitince mi olmuştu hatırlıyor musun?
Benim yumurtlamada öyle akıntı olmadı da daha sancılı geçti, kürden mi diye düşündüm.

Yumurtlama günümde oldu. Senin sancı da Kürdendir. Diğer yumurtlama günlerinde sancı olmuyor muydu. Sen de gecikme mi oldu
Canım daha yeni başladım yumurtlama iki gün önceydi, onu görünce bıraktım yemeyi, adetin 2.günü başlamıştım.
Sende öyle mi başladın ve ne zaman bitirdin?

Hayır bu kadar sancılı olmuyordu,
Bat gecikir mi bilmiyorum ki daha var henüz yumurtlama bitti.

Bırakman iyi olmuş ben de yumurtlamayı görünce bıraktım havuç yemeye başladım.
İnşallah bu sancı bebeğin habercisidir bat gecikmeye kalmadan olmazsın umarım

Bırakman iyi olmuş ben de yumurtlamayı görünce bıraktım havuç yemeye başladım.
İnşallah bu sancı bebeğin habercisidir bat gecikmeye kalmadan olmazsın umarım
Yumurtlamada devam etmek iyi olmazdı di mi? Öyle okumuştum.
Kist olmaz inş sende yapmış mıydı biliyor musun?

Canım çatlama bitti yine mi havuç yemeli?
İnş hepimize kırmızılar gelmez inş

Sen hangi süreçtesin gününe var mı daha?

Ben de kist olmadı. Devam edip etmemek sana kalmış ama prolaktin sorunu olanlar veya sorun olmaya müsaitler bırakıyorlar diye biliyorum ben de bıraktım yumurtlamada.
Vala bilmiyorum çatlama bitti ne yapmak lazım ben siyah havuç da yiyorum normal havuç da yiyorum üç dört gün kaynatıp suyunu bile içiyorum hatta.
Ayy inşallah hiç birimize gelmez ya bu ay nasip olur.
Ben şu an klomen kullandım cumartesi yumurtlama olur diye düşünüyorum incir yiyorum sık sık.
İlşki sonrası ayakları havaya dikiyor musun dikkat ediyor musun sen

Belki devam edip o 12 güne tamamlasaydın kist de olabilirdi sende.
Evet prolaktin için olumsuz etkisi var ondan muhtemelen erken bırakılıyor.

Fitoöstrojen içerikli besinler, keten tohumu, kabak çekirdeği, avakado, ceviz, yeşillik yemek inş iyi gelebilir

Instagram varsa orda aramaya " doğurganlığı arttıran besinler" diye arat, çok güzel bilgiler var, diyetisyen, Dr, embriyologlardan, inş faydası olur hepimize de.

Bat ne zaman senin?
Evet hemen kalkmıyor bi süre yatıyorum bende aylardır, inş daha çok yatmaya gerek kalmasın kuzum ya

Kist çok kötü bir şey ya inşallah kimsenin başına gelmez konusunu açtım ya kesin başıma gelir bu ay inşallah gelmez
Besinlerin de etkisi çok fazla ek gıda almayı düşünüyorum ocean mummy falan bugün doktora sorarım gidersem folik asit falan verebilir ekstra.
Bat 1 Mart senin ne zaman.
Ben normalde hemen kalkardım bu ay buna da dikkat etmeye çalışıyorum. Bana yalan geliyordu hemen kalkma yat diyen çok oluyordu da dinlemiyordum. Sizin ne sorun var ikinci çocuk mu düşünüyorsunuz

Ben 3 ay yaptim adetlerim aşırı ağrılı geçti ama bebis olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…