"BAT"ım "BAT"masın

günaydın kızlar...........
Kızlar iyi akşamlar gelemiyorum buralar umarım iyisinizdir.hala kırmızılar gelmedi. Sizde durumlar nasil

canım bir test daha yaptırsaydın, bir de adet söktürücü falan kullandın mıydı , ateş topiğinde bir arkadaş kan testi yaptırdı negatif , test yapıyo ssatler sonra silik bir çizgi, meğer geç döllenmeymiş ,hamiş çıktı, 10 günü geçtiryse bir daha baktır istersen kanda ,

SÖZZZ BEBEĞİMMMM

( ama sen beni sabah sabah nie ağlatıyosun kiii (( )

günaydın kızlar...........

günaydınnnnn iremimmm nassssınnnnnn daha iyi oldun muuu

günaydın kızlar sabah sabah topiğe ağlamaklı girdim o nasıl güzel bir mektup öle göz yaşlrımı silmekten okuyamadım....

bu arada dün çok kötü ve yoğun bir geceydi hastanede benimde çok ağrım oldu ama kırmızlar gelmedi bende merak ettim kızlar bu sabah acon marka hamilelik testinden yaptım yalnız bi tuhaflık var t çizgisi belli oluyor ama beyazz renkte kalmış etrafı pembe sizcede bi tuhaflık yok mu bu işte yarın gece nöbette kırmızlar gelmesse kan vercem bakalım hayırlısı olsun

günaydııın canlarım ciğerleriim:92:

günaydınnnn kuzucuğummmmmmm

Gunaydinnnn kkizlarrr :))

Canim test bozuk olabilir mii??? Bugun versen kan testinii????

Son düzenleme:

Nasilsin canimmm

iyi dielim iyi olsun kuzummmm ne bilim saldım çayıra mevlam kayıra işte bide uykum var

sen nasılsınnnn varmı belirtilerin bacağın geçtimiii geliomu yiğenimmmm

Canim suan sifir belirti var. goguslerim bile agrimiyoo anca sikinca. Ayrica hic akinti yok. normalde olurdu oda sifir. meraktan cat diye orta yerimden catliyorumm

Son düzenleme:
günaydın kızlar

çok moralim bozuk eşim iş dolayısıyla İstanbula gidiyor dün akşamdanberi ağlıyorum sabah işe geç kalmışım uyuyodu doğru düzgün sarılamadım bile

Son düzenleme:
günaydın kızlar.bir şey sorucam bacağında uyuşma olan arkadaşlar ne yaptı bendede vardı aynı şey bir haftadırda sağ tarafımda batma sürekli .dün test yaptım çıkmadı birşey bugün bat.birde bu ay ben 21.günde yumurtladım belki 14.ündede ama 21.günde bariz belliydi akıntıdan şimdi reglim geçmi gelir zamanındamı çok karışık beklemekten başka çare yok sanırım

Canim suan sifir belirti var. goguslerim bile agrimiyoo anca sikinca. Ayrica hic akinti yok. normalde olurdu oda sifir. meraktan cat diye orta yerimden catliyorumm

ben bile çatlıyorum seni düşünemiyorum artık :) inş gelicek minik mucizeee

günaydın kızlar

çok moralim bozuk eşim iş dolayısıyla İstanbula gidiyor dün akşamdanberi ağlıyorum sabah işe geç kalmışım uyuyodu doğru düzgün sarılamadım bile

ne kadar zor şu eşinle ayrı olma iş nedeniyle bile olsa benim eşimde bazen gece vardiyasına gidiyo sabahı sabah ediyorum

ne kadar zor şu eşinle ayrı olma iş nedeniyle bile olsa benim eşimde bazen gece vardiyasına gidiyo sabahı sabah ediyorum

çok zor hemde en az iki ay ayrı kalcaz ben şimdiden özledim az evvel konuştuk oda ağlamaklı asyayı bakıcısına bırakırken kızım gitmek istememiş çığlık atmış

Canim bende uyusma vardi dun azaldi bugun neredeyse tamamen gecti ctedi benim bat. Vildigim yumurtlamadan 14 gun sonra regl olunuyomus. senin gunler karismis

çok zor hemde en az iki ay ayrı kalcaz ben şimdiden özledim az evvel konuştuk oda ağlamaklı asyayı bakıcısına bırakırken kızım gitmek istememiş çığlık atmış

oyyy ben ona kurban olurummmm

2 ay mııııı çokmuş yaaaa senin işin daha zor be canımmm

ooofffffffffffffffffffff beyaaaaa beni acayip efkar basıyooo heeee çok sevmememe rağmen acayip içesim varrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…