Bat 30 Eylül olanlar buyrun sohbetle bekleyelim

Yumurtlamaya gore alicaksin canim. Sasmayan bisey varsa oda yumurtlamadan genelde 14 kimisinde 16 gun sonra adet goruluyo.

Yumurtlamaya gore alicaksin canim. Sasmayan bisey varsa oda yumurtlamadan genelde 14 kimisinde 16 gun sonra adet goruluyo.
O zaman adet olacaksam da bir hafta geç olacağım, ilk defa bu kadr gecikecek, hiç olmam insallah

Bu ay her gün kuru incir yedim, kaliteli yumurtam oluşsun diye. Sanırım ondan yumurtlamam gecikti.

bat 30 başladık yine heryere atıcam

Eklentiler

• 20220922_1910436664.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 24
O zaman adet olacaksam da bir hafta geç olacağım, ilk defa bu kadr gecikecek, hiç olmam insallah

Bu ay her gün kuru incir yedim, kaliteli yumurtam oluşsun diye. Sanırım ondan yumurtlamam gecikti.
Insallah eger bir hormon sorununuz yoksa cok fazla abartmayin inciri prolaktin hormonunu yukseltir gebeligi engeller.

Geçen ay doktora gittim bir sorun görünmedi.
Günde bir tane incir tükettim.
Ama yaş 36. Ondan hemen olmuyor malesef
Bazi seyler var hep okudugumuz sunu kullandim iyi geldi bunu ictim oldu diye aslinda kullanan kisilerin cogunda pco kist miyom polip endo gibi rahatsizliklar var bilmeden bunlara fayda sagliyolar rabbimde nasip ediyo oluyo. Eger hormonal veya ureme sisteminde her hangi bi sorun yoksa mevsiminde iyi besinler tuketmeniz yeterli. 36 yas gayet genc bu arada Evet belki 20lerdeki kalite olmaz yumurtalar acisindan ama sorun yoksa dedigim gibi gayette guzel hamile kalirsin. Takip ettigim bir embriyolog var sadece ureme sagligi dogurganlik icin degilde genel olarak onerdigi bikac sey var onlari yazayim sana bence incirdense bunlardan daha fazla fayda gorursun. 1 keten tohumu 2 bugday cimi 3 matcha 4 kenevir tohumu tozu + bol su dengeli ogunler belli basli vitaminler ( d vitamini demir c vitamini magnezyum selenyum qo10 ). Ilk olarak senin sagligin ikinci olarak ureme sagligin icin bunlar olursa daha iyi. Tup bebek asilama yumurta toplama gibi islemler oncesinde her hastasina verdigi besinler bunlar.

Çok teşekkür ederim.
Vitamin alıyorum. D vitmini ve Pharmaton
Beslenme konusunda da 2 senedir dengeli besleniyorum. Aslında 2 senedir kendimi gebeliğe hazırlıyorum. 5 aydır da folik asite başladım ve korunmayı biraktik. Rabbim nasip eder inşallah hepimize.

Amin canım inşallah hakkında ne hayırlısıysa o olur inşallah

Aynen öyle kendimizi bu duruma çok odakliyoruz doktor etrafimdakiler çok kafaya takiosun rahat bırak diyor ama o öyle olmuyor işte

Maalesef bekleyemeyip kan verdimm
Hadi hayırlısı sonucu yaz
Valla bende çörek otu kapsülü vrmis onu aldım kullanıyorum yengem söyledi hem bir arkadaşı hemde kuzeni bununla hamile kaldım ben dedi sonra doktor Info diye bitkisel hayıt otuydu sanırım onu önerdi onu içiyorum folik asit kullanıyorum yumurtalamayi attırmak için glifor diye bir şeker hapı verdi onu kullaniyorum bol su tüketmeye çalışıyorum inan günde bir avuç hap kullanıyorum artık hap içmekten midem bulaniyor normalde hap içmeyi pek sevmeyen biriyim ama iste ne yapacaksın herşey bebiş için benim bu ay doktora tam üç kez gittim telefonda olan adet programlarina göre ilişki yaşıyorduk o ayın ortasini gösteriyordu ama o dönemleri önemsiyorduk sonrasını umursamıyorduk bende de pcos rahatsızlığı var sanırım yumurtlama dönemin daha çok adetime yakın tarihlerde oluyordu çünkü yumurtam tam olgunluğa ucuncu hafta içerisinde ulaştı o dönemde hem kasık ağrısı hemde belimde yoğun ağrım oluyordu ateş basmalarim oluyordu kısa süreli o günleri değerlendirdik bakalım bu ay umutluyum doktorumda seni bu ay hamile bekliyorum umitliyim dedi bende heveslendim en ufak şeyi acaba gebemiyim diyorum ama bilmiyorum inşallah öyledir bende 14 aydir bekliyorum bu ayın 30 una eşimin doğum günü tam tarihte bende ona güzel bir doğum günü hediyesi vermek istiyorum bakalım ne olacak bekliyorum gün sayıyorum bakalım ne olacak

Regle 10 gün varken 0.320 çıktı işte

Haydi o vakit dualarim seninle guzel surpriz olur ♥ Iste bilincli kullanmak lazim duydum ise yaramis onda. Bende de yarar diyerel girisince ise malesef duzgun olanida bozabiliyoruz. Dikkat etmek lazim. Bu isin %20si iliskiyse gercekten kalan %80i duzgun besin ve spor.
Bide belirtmek istedigim bisey var 2 senedir evliyim 3 ay korunduk sadece o zamandan beri korunmuyoruz. Hep dua ediyorum hic isyan etmedim hamd olsun ama yanlis dua ettim yanlis zorladim. Soyle ki ilk gebeligim kimyasalla sonuclandi esimin dogum gunune denk gelsin diye dua ettim rabbim verdi esime haberi verdim cok mutluyduk ki aksamina kanamam basladi kimyasal oldugunu ogrendik. Sonra sakin kaldim olmadi bi sure kurban bayrami ve bu defa benim dogum gunumdu yine zorladim dua ettim cok denk gelsin diye rabbim yine kabul etti verdi bu defa da kendi dogum gunumde dis gebelik yasadigimi ogrendim. Olsun diye dua ettigim ne varsa bi sure sonra olmasin diye ettim. Testlerde cift cizgi goreyim betam artsin diye dua ettim dis gebelikte negatif testler icin betam artmasin diye dua ettim. Yani duamiz kabul oluyo aslinda ama vakitli degil demek ki. Demem o ki suan Allaha havale ettim hayirli saglikli olsun kapi kapi care aramadan olsun ne zaman olursa olsun diye dua ediyorum. Guzel bi surec iyisiyle kotusuyle. Ama kendimi unuttugum bi surec oldu. Artik yaptigim yada yapmadigim hic biseyi bebek icin degil kendime niyetliyorum. Sigarayi biraktim kendim icin saglikli besleniyorum kendim icin hatta esimle iliskimde sadece bizim icin. Bebegimiz olursada rabbimin lutfu bu kadar. Bu kafaya erismek icin cok kaybettim cok uzuldum. Benim yaptigimi yapmayin kendinize.

Çok geçmiş olsun yaşadıkların için üzücü zamanlar geçirmişsin ama umarım bundan sonra gönlünce bir gebelik yaşarsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…