Bat 30 Eylül olanlar buyrun sohbetle bekleyelim

Hadi hayırlısı inşallah kaç aydır bekliyorsun ve normal yolla mi bekliyorsun. Yada herhangi bir tedavi uygulandı mi
Amin inşallah 🙏🏻 Denemelerim 6.ayı herhangi bir tedavi yok. Normal deniyoruz şuan daha yılbaşında korunmayı bıraktım ara ara tekrar korunduk net olarak 6.ay bu ay. Sen kaçıncı aydasın

Belirsizlikler kralicesi bende katilayim o zaman yaniniza 30 eylul adet gunum planli degildi bu defa olduysa kaza kursunu 😁

Elimde 5 6 tane kuruma cizgili gebelik testi yarin bekledigim kan tahlili var. Dis gebeligim yeni sonlandi belki ondan kalma bi beta vardir veya yenidir bilmiyorum gorucez. Belirti adet agrisi bel agrisi ve akinti var ama adetten de olabilir dis gebelik sonrasi duzene girmeye calisan bi bunyede olabilir tazecik bi bebiste olabilir bakalim 😊 sizlerde ne var ne yok nasilsiniz?

Olur neden olmasın 😊😊
Sende nasıl durum
Elimde 5 6 tane kuruma cizgili gebelik testi yarin bekledigim kan tahlili var. Dis gebeligim yeni sonlandi belki ondan kalma bi beta vardir veya yenidir bilmiyorum gorucez. Belirti adet agrisi bel agrisi ve akinti var ama adetten de olabilir dis gebelik sonrasi duzene girmeye calisan bi bunyede olabilir tazecik bi bebiste olabilir bakalim 😊 sizlerde ne var ne yok nasilsiniz?
Ayy şuan bende çatlatma iğnesi yapılali bir hafta oldu bende de kasık ağrım iğneden beri akıntım var bazen baş dönmesi oluyor ama iğnenin etkisi bende isterim bebiş olsun artık bir daha negatif görmek istemiyorum ama bakicaz artık hakkımızda hayırlısı dış gebelik yasamisssin geçmiş olsun inşallah olur bazen hiç dusunmedigin planlamagin bir anda oluyor herseyin hayırlısı

İnşallah bebiş olur çok kalmamış belirti falan var mı
Evet çok kalmadı ☺️ Pazartesi başlayan 3 gün süren bir göğüs hassasiyeti oldu dokundukça ağrı vardı acıyordu akıntım var birde bacaklarıma ara ara ağrı giriyor onun dışında belirti yok zaten bu ay kendimi çok dinlemeyeceğim diye söz vermiştim ama 😔 inşallah olur bu ay hepimizin

Sende nasıl durum

Ayy şuan bende çatlatma iğnesi yapılali bir hafta oldu bende de kasık ağrım iğneden beri akıntım var bazen baş dönmesi oluyor ama iğnenin etkisi bende isterim bebiş olsun artık bir daha negatif görmek istemiyorum ama bakicaz artık hakkımızda hayırlısı dış gebelik yasamisssin geçmiş olsun inşallah olur bazen hiç dusunmedigin planlamagin bir anda oluyor herseyin hayırlısı
Haydi hayirli haberlere olsun o vakit 🙏 Kesinlikle oyle biz 2 yildir deniyoruz bir kimyasal bir dis gebelik var elimizde oncelerde hadi artik negatif test istemiyorum soyle dolu dolu betalar gorsem derken dis gebelikte hepsini gordum ama bi bebegim yok. O yuzden duada israrci ama tevekkullu olmak lazimmis. Olur illa ki saglikla olsunda yeter ki

Kızlar bu ay ovulasyon takibi yaptım.
Normalde adetim düzenlidir 27-28 günde bir.
Ama bu ay yumurtlamayı 21. Günde gördüm
Normalde adet günüm yarin. Ama yumurtlamaya göre bir haft geç olacak yani 30 u felan.

Her zamanki adet dongumu mu, yumurtlamaya göre mi baz almliyim

X