Bat 2 silik çizgi gördüm hamile miyim

26ay66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
19
4
26
hanımlar adet günüme 2 gün var ve hemen hemen adet belirtileri yaşıyorum ilk beş dakika içinde böyle bir silik çizgi gördüm ancak o kadar silik ki anca flashla falan belli oluyor, hamile miyim sizce

bence bekleyin elinizdeki test zaten erken gebelik testi. yani çok hassas olmasına rağmen bu kadar silik olması çok çok düşük betaHCG değeri demek. kimyasal gebelik olabilir, gebelik yeni başlıyor olabilir. hayal kırıklığı yaşamanızı istemem

Umarım gebeliktir eşim eline alıp baktı ben göremiyorum dedi fotoğrafı gösterincede şaşırdı, net gözükmeyince insan çokta ümitlenmiyor açıkçası, belirtiler var ama daha adetimde geçmedi

Flashla görünüyor o yüzden tedirgin oldum, önereceğiniz bir marka var mı, bu test prodoctor du, kaset test mi yoksa erken gebelik testi mi yapmalıyım
yok yaptığınız test markası gayet iyi, regl geçince deneyin

Var gibi bana da öyle geldi. Bende üç gün önce yapmıştım böyle çıkmıştı. Ertesi gün kan vermiştim. İsterseniz kan testi verebilirsiniz

Sizinde bu şekilde flashla mı belli oluyordu, ilk kez karşılaşıyorum
Evet çok zor belli oluyordu. Bende çok erken öğrenmiştim. Kanda da çıkıyor zaten testte varsa. Kan verin 2 gün sonra hiç uğraşmayın.

Umarım gebeliktir eşim eline alıp baktı ben göremiyorum dedi fotoğrafı gösterincede şaşırdı, net gözükmeyince insan çokta ümitlenmiyor açıkçası, belirtiler var ama daha adetimde geçmedi
İnşaAllah vardır Allah isteyen herkese anneliği tatmayı nasip etsin. En iyi sonucu adet gecikmesinden sonra alırsınız

Flashla görünüyor o yüzden tedirgin oldum, önereceğiniz bir marka var mı, bu test prodoctor du, kaset test mi yoksa erken gebelik testi mi yapmalıyım
Bence gidin direk kan verin.
Ama kimyasal gebelik diye de bir gerçek var o nedenle sabırla adet tarihinizin geçmesini bekleyip 2 günde 1 kan verin artışı takip edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…