Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bat a 3 kan verdim silik testlerden bıktım negatif çıktı kanda şimdi evde boşuna test yapmayıp adeti bekleyeceğim laboquick ovulasyon testi ve yanında gebelik testi ile trendyoldan sipariş verdim bu markada silik çizgi hiç gormedim

evet bende kullanıyorum gayet başarılı n11de daha uygundu fiyatları

Canım yaa senin pozitif olacağını düşünmüştüm hep, O erken testi yapanlar neye göre üretiyorlar acaba, bu kadar hassas bir konuda bile..

Evet ben de laboqick ile ovulasyon takip ettim ve yanında gelen aynı marka gebelik testiyle gebeliği öğrendim, cok hassas bence baska test yapsam cikmayabilirdi cok erken dönemde pozitif çıktı aşırı silik de olsa. Daha erken de test yaptim negatifti mesela hcg salgılanır salgilanmaz laboqick de çıktı benim

Kizlar benim testlerimde boyle yumurtlamam erken oldu diye dusunuyorum ama testler prodoctor yanlismidir acaba icime kurt dustu yaaa burdaki yazilanlari gordum testleri gun asiri yaptim

Eklentiler

• 49DD191C-3AF7-4A07-AE64-963BBE70B467.jpeg
    73,9 KB · Görüntüleme: 57
Bende ovulasyon testi olarak laboquick kullanıyorum. Dün sabah prodoctor erken gebelik testi yaptım negatifti yanında hediye verdikleri normal kaset testi (oncomed) de yaptım o da negatif. Sanırım aceleci davranıyoruz biraz.

Kızlar ben çok çok hayali görüyorum belkide gözüm öyle görmek istiyor öyle görüyorum sizde bakarmisniz negatif dimi bat cuma

Eklentiler

• Screenshot_2021-01-12-15-50-34-350_com.miui.gallery.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…