Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende dün days comfort aldiydim eczaneden. Çubuğu idrara 10 sn batirmak lazımmış. Bende kaset test gibi yaptıydim. Negatif çıktı. Bir kaç gün sonra kan verecem ya da kaset yapacam

Kızlar iyi günler. Benimde adetim 2 gun gecikti. Bugün sabah kaset test yaptim ama negatif cıktı. Dün gece bel ve sırt ağrısından uyuyamadım. Adet belirtilerimde yok. üstelik bugün rüyamda hamile olduğumu gördüm. Galiba psikoloji ya.

Bi kan testi verin bklm

Negatif görmek istemiyorum. Daha öncede bi kimyasal gebelik oldu. Çok üzülüyorum. Cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum

Arkadaşlar şimdi çok az lekelenme oldu birden elim ayağımın canı kesildi gibi oldu adet başlangıcı mi yoksa yerl3sme kanaması mi acaba bu . Bata son 3 ve daha hiç erken adet görmedim şimdiye kadar . Yerleşme kanamasi yaşayanlar nasıldı sizde

bende son 2 aydır bata 2-3 gün kala çok ince sızı gibi pembe lekeler geliyor regl öncesi seninki inşallah yerleşmedir

Evet canım ama damarlar değilde karnının tam ortasında göbek deliğinden aşağıya doğru bir çizgi beliriyor hamilelikte, ama damar değil

Kızlar prodoctır alcaktım akşam trendyoldan yorumları okuyunca vazgeçtim, şimdi aynı şeyleri siz yazmışsınız..

ben comfort days siparişi verdim şimdi 4 tane onun gelmesini bekliycem onun hakkında kötü bir yorum yoktu ama prodoctorda çok var
Ne kadar fiyatı bende artık bir sonraki ay için alayım, bu ay erkeni kalmadı o gelene kadar kırmızılarda gelir siz kullanın inşallah güzel haberler verir size bizde güvenle alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…