Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım belki ikiz gebeliktir,var mı ailede

Ovulasyon testi yaptınız mı pik gününüz ne zamandı

Rabbim sağlık sihatli kucağına almayi nasip etsin inşallah bencede sizin ikiz olabilir ondan değerleriniz çok çıkmıştır

Lekelenmeyi görünce oldum diyip umidi kestim o yuzden yapasim yok ama sizin yazdiklarinizi okuyunca biraz biraz umitlendim sanki
Yani benim adetim de hep lekeli baslar mesela bende leke baslasa hemen adet olduğuna emin olurum ama sizin düzeniniz nasıl bilemediğim için öyle dedim bi arkadasin da lekelenmesi var ama testleri pozitif. Ben bu stresle duramam hemen test yapardım kesin

Benimde lekelenmeyle baslar o yüzden normal edet diye bakiyorum ama bu defa cok farkli belirtiler var mide bulantisi cok oluyor bende kusma yok ama

Benimde lekelenmeyle baslar o yüzden normal edet diye bakiyorum ama bu defa cok farkli belirtiler var mide bulantisi cok oluyor bende kusma yok ama
Test yapmayi erteleyen bekleyen insanlari hiic anlamiyorum ya nasıl bı sabır bir an önce öğrenmem lazım benim varsa da yoksa da yani heleki gününüz gecmis nolcak 3-5 liralık test eve alın bolca yapın ne kadar pratik bişey

Bende adete 3 aynı ağrılar bende de var

Hayal kirilligina ugramaktan korktugum icin sanirim
Ama böyle de belirti yorumlayarak daha cok stres yapmıyor musunuz? Adet belirtileri de aynı oluyo. Ben mesela yapmadan bat beklesem ve belirtiler olsa iyice umutlanirim belirti var diye buralarda sora sora, sonra adet olsam cok daha büyük hayal kırıklığı yaşarım. Ama bat gelmeden 2-3 gün önce yapsam negatif çıksa belirti de yorumlamam olsa çıkardı derim ve adet olunca da şaşırmam yıkılmam hazırlıklı olurum ki ilk denemeye başladığımdan beri bu şekilde yapıyorum

Bende adete 3 aynı ağrılar bende de var
Hiç erken adet olduğun oldu mu canım benim olmadı hatta genelde bir güngeriye atar ve son gün ağrım olur .çok fazla ilk gün de kıvranırım sonrası normale döner .yani 3 gün öncesinde yaşamadım hiç birde corapsiz falan hiç durmam üsüttümde ondan mi diye düşünüyorum da baya bacağıma ordan ayağıma giren adetten biraz daha hafif bir sızlama gibiydi

Bende son ucteyim karın bolgenizde damarlar belirgin mı bakabilir misiniz benim öyle çünkü
Benimde son 3 . Karında damar yok ama şişlik var . Ama damarlar göğüs çevresinde gördüm bende ama öyle aman aman bir ağrım yok göğüste eşim sarılınca falan huzursuz eden bir ağrı gibi dayanamayip çektırıyorum

Yarina kadar sabredicem suan test yok almayada firsatim yok yarin yapicam eger kirmizigelmezse tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…