Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama benim kasık değil bildiğin karın ağrısı yaa

Merhaba bende bayadir burdan sizleri takip ediyorum benimde dun adet günümdü hafif lekelenme oldu camasirima degmisti bir hafta oncesindende mide bulantisi cok oldu bende hala devam ediyor testte yapmadim acaba bisey mi var

Teşekkür ederim. Olabilir çünkü birgebeningunlugu Ebru hanım demişti ki ovulasyon testi ancak biraz ilerlemiş gebeliklerde cok koyu çıkarır daha bat gelmemis durumlarda çıkarmaz dedi kendinin de bir gebeliğinde çıkarmamış. İnşallah vardır

Merhaba bende bayadir burdan sizleri takip ediyorum benimde dun adet günümdü hafif lekelenme oldu camasirima degmisti bir hafta oncesindende mide bulantisi cok oldu bende hala devam ediyor testte yapmadim acaba bisey mi var
Test yapmadan bilemeyiz zamanin geçmiş zaten yap kafan rahatlasin

Karın bölgesinde damarlari belirgin olan var mı bana neden kimse cevap yazmıyor. Üzülüyorum gerçekten kimse cevap yazmayinca

Kızlar ben sabaha kadar sızılı karın ve kaşık ağrısı yaşadım bacağıma ayaklarıma vuran adet ağrısını andırdı bana sıcak basması falan oldu bilmiyorum psikolojk mıdır. Benim yumurtlamadan beri çok belirtim varken bikac gündür bir geçer gibi olmuştu dün geceye kadar son 3 deyim şuan

Kızlar benim aklım çok karıştı yardımınıza ihtiyacım var. Bende polikistik vardı yedi aylık evliyim bu arada. İki ay önce kistim patladı ve adetlerim de gayet düzenliydi. Eşim artık gebelik belirtilerim var diye konuşmamdan o kadar çok rahatsız olmuştu kii bu ay gerçekten belirtilerim çok yoğundu ve içimden bir ses gerçekten sen hamilesin dedi. Midem bulanmaya başladı üşüttüm sandım üç gün üst üste uyuyamadım gözlerim kan çanağına döndü korona oldum sandım sol kasığımda ağrım vardı ama çokta şiddetli değildi çamaşır fln giyemedim ip askılı bile göğüslerimi rahatsız etti ki benim göğüslerim çok küçüktür. Adetime beş gün kala kaset testlerden aldım ümitlenmek istemiyorum bari ucuz olanı alayım da bu ay da o kadar para harcamayım dedim açıkçası . Aldım dört tane beş liralık testten eve gittim ve testin birini yapmamla ilk on saniyede belli belirsiz ikinci çizgi çıktı tam fotoğrafını çekiyordum ki ikinci çizgi koyulaştı . Kesin dedim test yanlış hemen hastaneye koştum kan testi vermeye beta hcg 208 çıktı. Kafam iyice karıştı benim daha bu bebek dört haftalık bile değil. Yorumlara bakıyorum beta hcg ler herkeste hep 80 90 civarında . Benimki fazla yüksek çift çizgi neden bu kadar erkende bu kadar koyu . Sağlıklıdır değil mi? Gerçekten zor şartlarda anne olanlar olmak için çabalayanlar anlar beni ve ben şuan çok korkuyorum bebeğimi kaybetmekten.

Test yapsana varsa çıkar artık

Öncelikle hayırlı olsun canım hcg herkeste degisir yumurtlaman ne zaman oldu biliyo musun da yüksek yada düşük diyosun? O kadar belirti yasamissin demekki epey yerlesmis bebegin hcg salgilamis, ben de pozitif gördüm ama kasık ağrısından baska belirtim yok ve adete 3-4 günüm kaldı testlerim silik hep. Stres yapma sakin ol. İlk kan testinden 2 gün sonra yine kan var 1 kat artmasi lazim yani sanirim 300ü gecmis olmasi lazım. Sağlıklı yada sağlıksız ilerliyo demek icin tek kan sonucu yetmez iki sonuç karsilastirmasi lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…