Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inşallah çok dua ediyorum sana suanda olumlu düşün güzel olsun

Foto atsana canim,silik çıktıysa vardır

Bu ilk yaptığım pazar aksamki. Bu sabah yaptigim normal test de bunun gibi hatta daha zor görünüyor belki.

Bu da yine bu sabahki erken gebelik testi

Ya ne güzel haberler alıyoruz bugun :) gadi bakalım hayırlı olsun bence vakit kaybetme kan ver doktora muayne ol allah saglıkla kucagına almayı nasipt etsin

Ya ne güzel haberler alıyoruz bugun :) gadi bakalım hayırlı olsun bence vakit kaybetme kan ver doktora muayne ol allah saglıkla kucagına almayı nasipt etsin
Cok teşekkür ederim ya kan için bat gününü bekliyorum, simdi çok düşük çıkacak 2 gün sonra bi daha verip sonuc beklemek çok zor geliyor cumayı beklicem inşallah

Yaa baya belli inşallah sağlıklı sihatli kavursun inşallah
Sizin bata kaç gün vardi
Allah razı olsun ilk testte 6 gün vardi erken testte 5. Veya 4 tam emin degilim bat 15 diye düşünüyorum bu testler dün aksam ve bu sabah. Koyulasmamasindan korkuyorum dua edin lütfen

İnşallah bgn normal kaset yaptım çıkmadı hiç bisy demekki bu ayda olmadı diyorum
Bugünkü kaset testim de benim de çıkmadı gibi bisey cooook zor görülüyor sadece ilk 5 dk icinde çıktığı icin sevindim. Hic belli olmaz canim ne umudu kes ne cok umutlan ama erken gebelik testi yapabilirsin o yüksek ihtimal dogruyu gösterir. Kaset test icin erken sanırım

Bat 18 Aralık yumurtlama günümden beri ara ara giren hafif sancılarım var birde kasığım da dolgunluk hissi var. Burada ki yazıları okudukça psikolojik mi ağrıyor bilmiyorum

Bende intarnetten erken gebelik testi spriş ettim predictor 6 gün erken gösteren o gelince cuma yaprim ogunu beklerim artık 2 senedir silik çizgide olsa göremedim bu ay çok şeyler denemiştim çok umutluydum aslında genede cumaya kadar bekleyecem bı umut inşallah bende sizin gibi güzel haber alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…